Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után rendesen megjön...

Vetélés után rendesen megjön a mensi?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem (spontán) kb. az 5. héten. Most nem igazán tudom mikor kéne megjönnie mert eddig is össze-vissza jött meg (31-34-36 napra)Volt már valaki akinek vetélés után rögtön összejött a baba?
2008. jún. 12. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Marciusban volt egy vetelesem 11 hetesen.Hal istennek nem volt mutet.Azt mondjak ilyenkor a szervezet elintezi a dolkokat es minden vissza all a regi kerekvagasba.Nekem azt mondtak hogy 4-6 hetettel a veteles utan rendesen megfog jonni es tenleg ugy volt.Viszont nekem azt mondtak hogy min.3 honapig ne probalkozzunk ujra!Hagyni kell idot a szervezetnek hogy meggyogyuljon a meh.....minden.

De kerdezd meg a nogyogyaszod o biztos elmondja mit kell csinalnod.Ahogy irtam en mar 11 het vegen voltam!!!

Valaki azt mondja hogy veteles utan konnyebb teherbe esni mivel "fel frissul"a szervezeted de valaki azt mondja hogy nehezebb.De szerintem itt az is szamit hogy spontan vetelese volt e az illetonek vagy elvettek tole,volt e muteti beavatkozas...szerintem mivel nekunk spontan volt igy ugyan annyi eselyunk van mint mindenkinek!!!!

Sajnalom!!!De ne csoggedj!!!!!En is arra gondolok hogy beteg lett volna a baba az pedig nem lett volna jo!!!!

Sok sikert!!!!!:-)

2008. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ.. két pozitív tesztem volt, utána 3 negatív. pont mentem az orvoshoz vizsgálatra, de akkor már tudtam hogy gond lehet a negatív tesztek miatt.. meg is jött sajnos, és nagyon erős volt a vérzésem.
2008. jún. 12. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Elhalt terhességem volt, a 9. héten leállt a baba szivmüködése. Müszeres befejezést alkalmaztak utána pontosan időben megjött. Ez volt tavaly októberben. Vártunk 3 hónapot és februárban sikerült ismét teherbe esnem. Szóval fel a fejjel!!!
2008. jún. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!