Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendesen megjött a havim,...

Ha rendesen megjött a havim, és a tesztem pozitív akkor most ez vetélés volt?

Figyelt kérdés

Rendesen 5 napig tartott,nem volt se több se kevesebb,nem görcsöltem de nem is szoktam,1 hét késéssel jött meg!

Orvoshoz csak pár nap múlva megyek,kiváncsi lennék a ti véleményetekre....


2009. okt. 5. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Valószínüleg.
2009. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még mindig ott van!Nem volt darabos a vérzésed?A tesztet mikor csináltad?
2009. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztosat a doki tud mondani, de ne keseredj el semmi képen! Anyukám mikor velem volt terhes, szinte végig menstruált. Szóval nem biztos, hogy elvetéltél.
2009. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tesztet csináltam múlthéten is meg tegnap is,pozitív!

Kis alvadt vér darabok mindig szoktak lenni,most is volt!

Már van egy kisfiam,őt császárral szültem,lehet esetleg attól,hogy heg van a méhfalon és nemtudot rendesen megtapadni?

2009. okt. 5. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a múlthéten is csináltál tesztet mikor vérezni kezdtél miért nem mentél azonnal orvoshoz???

Már van egy gyermeked......

Lehet,hogy még babás vagy,de ezt csak az orvos tudja megmondani.Èn a helyedben még ma elmennék.Söt már az elsönap mentem volna.....

2009. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért nem mentem el előbb orvoshoz,mert amikor megjött elkönyveltem magamnak,hogy tévedett a teszt! "régebben már jártam úgy ,hogy hamis pozitívat mutatott"

Gondoltam van itt akinél esetleg volt már hasonló!

Köszönöm a válaszokat,a héten úgyis megtudom,hogy mi a helyzet!

2009. okt. 5. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok légyszi majd írd meg hogy mi lett!
2009. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Anyósom a 2. fiával 6 hónapig menstruált.Onnan tudta csak hogy terhes,h. rúgott a gyerek,megijedt,és utána ment el dokihoz.Aki már csak megközelítőleg tudta megmondani a szülés dátumát.Felpözögtek az események.Egészséges fiú lett sógorom.....Én szerinte még ott van a babát a hasadba.:o)
2009. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!