Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyakrák után még lehetséges...

Méhnyakrák után még lehetséges a teherbeesés? Van akinek sikerült?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Volt osztalytarsam terhes lett autoszalonban dolgozott es egxszer csak omlott a ver a hasfala tiszta veralafutas volt stb. Mehenkivuli terhesseg 5 hetesen elvetelt de a petevezetek eldurrant neki csak egy petevezetoje maradt. A korhazban mig bent volt kiderult hogy mehnyak rakja is van szegenynek (20 evesek voltunk) elkezdtek a kezelest ra 1 evre a doki azt mondta nincs akadalya a babanak de o inkabb varna a helyukben par evet (hogy visszater-e). Nem vartak de igyis ra 2 evre esett teherbe. Most gyonyoru feleves kislanya van. Nekik is sikerult, neked is fog. En csak biztatni tudlak mert nekem van ilyen ismerosom. :)
2013. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem oktober kozepen mutottek, februar kozepen csikos lett a teszt! :-)

Mutet utan 2 mensit kellett megvarni es mehetett a projekt, masodik honapban sikerult. Elotte mar egy evet probalkoztunk. A mutettel jaro mehkuret jo hatassal van a dologra. Igaz, hogy nekem pajzsmirigy problemam is van, pontosan akkor derult ki, amikor az is, hogy muteni kell. A pajzsmirigy gyogyszert a mutet utan 2 hettel kezdtem szedni. Januar vegen voltam mindkettovel 3 honapos kontrollon, eredmeny: P2, tsh 1,62, ket het mulva csikos teszt. :-)

Fel a fejjel, tul leszel a muteten es utana jon a babo is! Nekem altatas elott ez volt az utso gondolatom a mutoben is.

2013. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!