Teszteljek vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a gondom, hogy 1,5év alatt nem sikerült teherbe esnem ës holnap nem kéne neki megjönni. Van pár furcsa dolog ami nem így zajlik. Mielőtt megjön fáj a derekam meg a mellem most egyáltalán nem fáj bár lehet h.kellene nem tudom. A hőm 3napja 37,4 hát nem érzem magam betegnek, de reggelente be van dugulva az orrom és egész nap fújni kell lehet h.csak vmi lappang bennem vagy meg fog jönni? A fejem az fáj és az összes fogam ez kibírhatatlan. Tegnap voltam úgy, hogy hányingerem volt még is azt éreztem éhezek. Lehet hogy bolondnak néztek, de nagyon vágyok egy babára. Félek a csalódástól h.negatív lesz a teszt. Máskor is éreztem na most sikerült aztán jött a kiábrándító valóság. Ami még furcsa az az, hogy máskor mikor megjön majd szét robbanok most meg nyugodt vagyok. Várom a válaszokat. Merjek tesztelni?
2013. ápr. 9. 08:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Merj! Ha nem vagy terhes, és nem tesztelsz, attól még nem kerül a pocakodba baba, csak halogatod a csalódást.

Ha meg van baba, akkor jobb, ha minél előbb megtudod.

Drukkolok!

2013. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de annyira félek h.megint negatív lesz így meg reménykedek amíg nem jön meg. Lassan tuti kettyós leszek. Ma megveszem a tesztet, de csak reggel csinálom meg bár ha lenne baba talán mutatná délután is?
2013. ápr. 9. 08:28
 3/21 anonim ***** válasza:

Uff totál megértelek! Amig nem csinálsz tesztet, addig is él a remény, hogy esetleg terhes vagy...

De reméljük, hogy utána a reményből bizonyosság lesz.

Ha holnap lenne a mensid első napja, akkor még ne tesztelj. Várj 2-3 napot, és után a reggeli vizeletből tesztelj.


(Én is babát szeretnék. Igaz, ez az első gyógyszermentes hónapom, de 2 napja késik.)

2013. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor drukkolok neked hátha összejött. Te mikor tesztelsz? Én már 14negatív teszten vagyok túl szóval nem is élem bele magam annyira mert maga lenne a csoda a pozitív teszt. Talán csak pszihések a tüneteim és minden ami más azt hiszem baba pedig lehet hogy csak más a ciklusom és megint koppanok. Most h.ülök hasit kicsit a derekam szóval lehet elhamarkodottan írtam ki a kis elméletemet.
2013. ápr. 9. 09:12
 5/21 anonim ***** válasza:

A 14 az nagyon sok... Voltatok a pároddal orvosnál? Szervi, vagy hormonális oka van talán?

Én majd a hét vége felé tesztelek. Lehet, hogy csak késik, mert nem szedem a gyógyszert.

2013. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem is tesztelhetsz mert én is így voltam. A sok negatív teszt után, egyszer azt mondtam magamnak, hogy megcsinálom a tesztet, és ha negatív legalább tudom hogy úgyis meg fog jönni, ha meg pozitív akkor meg hurrá!! És pozitív lett nekem, mostmár 1 éves nagyfiú!! Drukkolok! De elmehettek nyugodtan orvoshoz ha ennyi ideje nem sikerül összehozni!
2013. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én voltam dokinál elvileg minden ok. A párom májusba megy akkor kapott időpontot. Nos teszteltem! NEGATÍV!!! Nem valószínü h.ebből lesz pozitív max.valami vírus. De még várok pár napot hátha még is alakul a helyzet és csak korán teszteltem bár nem valószínű. Azért köszi csajok.
2013. ápr. 9. 09:41
 8/21 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok és soha ne add fel!!!
2013. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Legalább egy halvány csík lenne rajta, de semmi. Ez az én formám. Ki tudnék futni a világból nagyon szomorú vagyok de nem reménykedek feleslegesen a semmiért. X-( lassan beletörődöm talán nem lehet gyerekünk.
2013. ápr. 9. 12:46
 10/21 anonim ***** válasza:

Ne törődj bele! A párod szépen elmegy májusba orvoshoz. 50%, hogy benne van a hiba.

Egyébként azoknál, akik nagyon akarnak gyereket, sokszor a túlzott stressz miatt nem sikerül. Ne görcsölj rá!

2013. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!