Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki volt úgy, hogy a méhpempő...

Ki volt úgy, hogy a méhpempő hónapjában vagy nem sokkal utána esett teherbe sok próbálkozás után? 10 gramm után lehet valami eredmény?

Figyelt kérdés
Nagyon segítene ha leírnátok a tapasztalataitokat,mi már minden félét kipróbáltunk ezen kívül.

2013. ápr. 9. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Én. :)

3 év, sok-sok orvoshoz járás, laparoscopia (átjárható voltam), hormonok, hőmérőzés, gyógyszerek, idegbaj után, mit veszíthetek alapon, vettem egy 10 grammosat, és a következő hónapban pozitívat teszteltem, most már 3 éves a kisfiam.


Nem tudom, hogy mennyiben járult hozzá a teherbeeséshez, mert lehet, hogy utólag még "dolgoztak" a hormonok, mindenesetre én hiszek benne. Ja, és nem is ettem kiskanálnyit naponta, mert azért a mennyiséghez képest húzós az ára.


Sok sikert! :)

2013. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
dejóó!gratulálok így utólag:)szerintem sokban hozzájárult akkor a méhpempő az áldott állapotodhoz:)hisz annyi évet vártál rá és épp akkor,ez kapcsolatban állhatott vele:D)
2013. ápr. 9. 16:00
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is segített, igaz nem 10g adag, hanem kb. a 4-ik hónapban lettem terhes. Nálam a magas prolaktin szintemet rakta rendben, elviekben emiatt nem is eshettem volna teherbe. Én napi 2×1g szedtem a ciklusomnak megfelelő ütemben. Sok sikert és kitartás!
2013. ápr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)az íze milyen?meg lehet enni undor nélkül?mert annyit hallottam róla,hogy nem valami finom,de üsse kő,csak segítsen.a párom is fogja enni,egyidőben mindketten,férfiaknál is segít?
2013. ápr. 10. 16:11
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a "nem valami finom" enyhe kifejezés. Én kifejezetten undorodtam tőle. :(
2013. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
és később hozzászoktál az ízéhez?
2013. ápr. 11. 10:31
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem. :( Minden nap undorral ettem, csak a cél érdekében.
2013. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
viszont meglett az eredménye:)remélem nálunk is kopogtat a gólya ezáltal!
2013. ápr. 11. 13:19
 9/22 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek első honapban másik barátnőmnek is első honapban sikerült..))hogy ennek köszönhető e nem tudom...én nem szedtem semmit csak vitamint és nekünk is elsőre sikerült!

Kivánom hogy baba legyen !!

Én hőmérőzéssel lettem elsőre babás azt probáltad?

2013. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

olyan jó olvasni azt,hogy valakinek elsőre sikerült :)

én már 4 hónapja hőmérőzök és semmi.Kedden megyek a dokihoz,mert fél éve nem jön a baba,és fél évet adott,hogy ha nem sikerülne,akkor a páromat vizsgálják ki.Hát nem tudom,remélem megoldódik a probléma,és ha van baj,akkor megmondják.

2013. ápr. 21. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!