Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 50 feletti férfival babát...

50 feletti férfival babát tervezel? Akkor csatlakozz

Figyelt kérdés
Nekem 60 éves a párom és győzködöm ,hogy legyen babánk:)Kinek mit szól a rokonság hozzá?
2013. ápr. 9. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
És te hány éves vagy?
2013. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
30
2013. ápr. 9. 20:17
 3/31 anonim ***** válasza:
56%

hát nem tudom hogy bemerném e vállalni!

Kereszt apukám 59volt mikor a legkisebb született,a pici most 3éves.keresztapukám multhét hétfőn sajnos meghalt!

2013. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy osztálytársam, akinek az édesapja 18 éves korában a 72. életévét taposta..

Járókerettel jött a ballagásra és alig bírt már mozogni.

Rá pár évvel meg is halt sajnos!


Nos, én nem kívánnék ilyen életet a gyerekemnek.. a lány konkrétan a saját apja alatt cserélte tízen X évesen a pelenkát. Mindenki azt hitte, hogy a nagyapja.


És ezért ezt a pelenkás dolgot, igen csak idősebb fejjel kéne csinálni, nem pedig tini évei alatt egy gyereknek!


Mindegy, nem az én életem.. de ha neked ez kell, akkor hajrá!

Remélem 5-ös ikreitek lesznek! :)

2013. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Pár éve ismerjük egymást neki idáig nem lehetett sajnos gyereke de úgy néz ki talán lesz esélyünk ezért vágunk csak bele most ilyen későn:(
2013. ápr. 9. 20:24
 6/31 anonim ***** válasza:
59%
van már gyereked?
2013. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Már elnézést, kedves hozzászólók, de senki nem kérdezte a véleményeteket.

A kérdező a vele egy cipőben járó nők véleményére kíváncsi.


Az meg, hogy ki, mikor hal meg, sosem tudhatjuk.


Bocsi az off-ért.

2013. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nincs gond.Igen tudom,hogy ez nem a normális de szeretjük egymást.

Sajnos a rokonság már nem jó hírrel fogadja:((De hát mit is várhat az ember.

2013. ápr. 9. 20:29
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Még az 50-re azt mondom oké,úgy ahogy,de 60...Én nem vállalnám be.DEEE a te életed,úgy éled,ahogy akarod,ha szeretnéd,akkor legyen.Mindenképp mérlegelj,és lehet ez most szemét mondat lesz tőlem,de még csak 30 vagy,van egy pár éved,hogy megtaláld azt,akivel boldogan,minden kockázat nélkül tudsz kisbabát vállalni.
2013. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Igen tudom de nem tudom elhagyni régóta együtt vagyunk és semmi gondunk bajunk akkor miért is hagyjam el:((

Tudom,hogy hiába lesz gyerekem mástól ha nem azzal vagyok akit szeretek akkor már a gyerek sem boldogít.

2013. ápr. 9. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!