Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 50 feletti férfival babát...

50 feletti férfival babát tervezel? Akkor csatlakozz

Figyelt kérdés
Nekem 60 éves a párom és győzködöm ,hogy legyen babánk:)Kinek mit szól a rokonság hozzá?
2013. ápr. 9. 20:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%

Szia! Nekem vannak közeli ismijeim akik ugyan ìgy vannak korkülönbségben mint Ti. Bevállalták a babát,aki már 5-èves mostanra és nagyon jól meg vannak,sőtt!!! Fiatalon tartja a kiscsaj az idős apukáját,imádják egymást ìgy hároman. Igaz a pasinak vannak felnőtt gyerekei és az uncsijai idősebbek ìgy mint a lánya,de nemfoglalkoznak senki rosszallásával,Ők ìgy döntöttek és BOLDOGOK!

Gondoltam leìrom... :)

2013. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, hogy nem erre vársz, de: Szerintem nem kellene feladni a fiatalságodat azért, aki bőven az apád is lehetne. Belegondoltál már abba, hogy ha fiatok lenne, akkor hogy focizna vele, vagy hogy szaladgálna utána? 60 évesen sehogy. Előjönnek ilyenkor már az itt fáj, ott fáj dolgok, ami az időseknél szokott. Szerintem nagy butaságot készülsz elkövetni. A gyerekedtől vonsz meg egy normális apát, akiből nem annyit lát, hogy éppen milyen baja jön elő, melyik nap miért megy a kórházba, és aki úgysem bírja már azt a tempót a játékok során, amit egy 4, vagy 8 éves gyerek diktál.

Ne adja az Isten, de azt akarod, hogy a gyereked akár 2, vagy 10 év múlva árván nőjön fel? Mert ebben a korban, már ne is haragudj, de elég nagy az esélye!

2013. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
Szia. Mindennek van előnye és hátránya ugyebár...:-) Én szurkolok nektek hogy az legyen ami igazán boldoggá tesz titeket. Az én párom is majdnem 20 évvel idősebb nálam, igaz ő csak 41 éves de még sose voltam boldogabb! Én is kaptam hideget meleget egyaránt még ezt a pelenkázgatós sztorit is:-) de nem érdekel ha lesz 30 boldog évem vele még a pelenkázást is bevállalom... :-D ugy hogy hajrá! szép estét
2013. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%
Ja és lassan már mi is tervezzük a babát ( a lényeget lehagytam:-) 13 voltam
2013. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Igazad van 12-es de ha körbe nézek a közeli vagy távoli ismerőseim között jobbára azt látom hogy csonka családba nevelkednek a gyerekek és nem azért mert meghal az egyik szülő.... Én 5 éves voltam mikor meghalt az apukám és ő nem 60 volt csk 30 ugyhogy mindenkinél megvan sajnos az esély kinél nagyobb kinél kisebb... Tudom sok kivétel van ahol ott van mind a két szülő fiatalon de én ebből egyre kevesebbet látok.
2013. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Drukkolok akkor nektek is:)

Az az igazság,ha mondjuk ok lelépek jön egy fiatalabb és x év múlva elhagy van én Őt?Akkor is egyedül nevelem majd a gyereket.Szóval egyik sem jobb:(Nekünk van 1-2 ismerősünk ahol ez a helyzet és a koma is jól tartja magát pedig 60 felett van már:))

2013. ápr. 9. 22:06
 17/31 anonim ***** válasza:
41%
Én 25 vagyok, a férjem 46 éves. Most dolgozunk a babaprojekten. :) Neki sincs még gyereke. A kezdetekben sok rosszindulatú megjegyzést kaptam mindenhonnan, barátoktól, családtagoktól, mára már elfogadták és beismerték, hogy nagyon rendes ember. Az a fontos, h mit érzel, ha ez a gondolat/terv megérett Benned, szerintem már úgy sem lehet eltántorítani tőle. :)Sok sikert Nektek!
2013. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukám 28, apukám 51 éves volt, amikor én megszülettem. Anyukám szülei az elején nagyon ellene voltak a kapcsolatnak, mert apukám idősebb volt az anyósánál is. Most 31 éve házasok, anyukám nagyon fittem tartja 82 éves apámat, aki immár 4 kicsi lány boldog nagypapája. Az elmúlt pár évben kezdtem csak azzal a gondolattal foglalkozni, hogy mi lesz, ha már nem lesz velünk, eddig igazából eszembe sem jutott, annyira fiatalos.
2013. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

És szerinted jó lesz a gyerekednek 20 évesen a 80 éves apját ápolgatni?

Vagy 65 évesen elmegy majd a gyerek szülőijére?

A gyerek szemszögéből belegondoltatok már ebbe?

2013. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Igen de nagyobb híres emberek sem "törődnek" ezzel akkor nekünk miért kellene?:)
2013. ápr. 10. 09:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!