Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 50 feletti férfival babát...

50 feletti férfival babát tervezel? Akkor csatlakozz

Figyelt kérdés
Nekem 60 éves a párom és győzködöm ,hogy legyen babánk:)Kinek mit szól a rokonság hozzá?
2013. ápr. 9. 20:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Pont tegnap volt a tévébe, hogy Jean-Paul Belmondo 69 éves volt, amikor a lánya megszületett. Most 79 éves és köszöni jól van.

Ez a Te döntésed, senkinek semmi köze hozzá.

Én itt vagyok 27 évesen. Anyukám meghalt mikor 10 éves voltam petefészek rákban. Apukám rá 10 évre..alkoholba fojtotta bánatát. Anyum mindössze 36 éves volt. Sajnos ember tervez Isten végez...sosem tudni mit hoz a jövő. Párod élhet még akár 30 évet is. Ha tényleg szeretitek egymást és ő a nagy Ő, akkor Én a helyedbe nem félnék a babavállalástól.

Sok sikert nektek.

2013. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö

A férjem 54éves volt mikor a 3 . Gyerekünk megszületett,de imádja ,fürdete,pelenkáza,öltözteti,rajzol vele.férjem nagy segitség nekem fiatalos.

2013. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy sokan pozitivként élik ezt meg:)))Mikor Fehér Anna 50 felett szült mindenki meglepődött ...de minden csoda 3 napig tart:))
2013. ápr. 10. 10:45
 24/31 anonim ***** válasza:

Miért kellene, hogy törődjetek azzal, hogy idős az apa? Talán azért, hogy legyen esélye egy egész családban felnevelkednie. A sztárok miért nem törődnek ezzel? Mert ittas, vagy drogos állapotukban bele mennek egy dologba, és józanon lehet már nincs visszaút, + minél többet cikkeznek róla az újságok, annál híresebb, több pénzt tud bezsebelni, ha botrányhősként könyvelik el, akkor is.

+ Mi van, ha nem az első hónapban, se nem a 8.-ban jön össze a baba, hanem 5 év múlva? Az idős ember spermái már nem olyan fürgék és nem is olyan egészségesek. Szülsz egy sérült gyereket, ha egészségesre nagyobb esélyed lehetne? Vagy 65 éves lesz az ifjú apuka?

2013. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz,ha van egy apja,akivel elváltatok,vagy,ha van egy 60 feletti apja,aki igazából a nagyapja lehetne.És,ha már a "sztárpapák" feljöttek,akkor nézzük.Ott van Komár László (ő halt meg nemrég,ugye?) van egy 8 éves lánya ottmaradt apa nélkül (pontosabban azzal a tudattal,hogy az apja meghalt...) Neki most jó?Nem.Kegyetlen mondat lesz részemről,de szerintem sokkal "jobb",akkor már ha meghal a gyerek 2-3 éves korában az apa,mint kamaszkorában.Talán könnyebb feldolgozni.Vagy másabb,mert ugye a kicsik sem felejtenek.Az pedig hülye felfogás,hogy "ő életem szerelme,mást nem találok,akivel boldog lehetnék." Te is tudod,hogy ez nem így van.Minél később történjen ez meg,de itt vagy 30 évesen,ha a férjednek bármi baja történne most (tényleg,még ismeretlenül sem kívánom),akkor életed hátralévő 50 vagy akár több évét,egyedül,magányosan töltenéd el?Nehéz a továbblépés,de a férjed is megértené.Ez nem azt jelenti,hogy nem szereted,de te fiatal vagy,életre van szükséged,és nem arra,hogy 20 év múlva őt pátyolgasd,te meg ott leszel 50 évesen,és mondjuk lesz egy érettségiző gyereked.Szerintem ezt te is tudod,érzed.Az egyik legszörnyűségesebb dolog egy apa (vagy anya) elvesztése.Bármikor meghalhat az ember,de azért azt ne mondjuk már,hogy egy 50 éves férfinek nagyobb a "halálozási esélye",mint egy 80-nak.
2013. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Annyi csonka család van manapság, szerintem ezen nem kellene felháborodni.

Inkább az innen onnan jött féltestvéreken, ahol már számon sem lehet tartani a rokonságot, na az a vérlázító. Meg ahol szórakoznak a gyerek érzelmeivel a saját bosszúállásuk végett. Undorítóak.

Ti szeretitek egymást, és ha talán nem is addig lesz édesapja a kisbabádnak, mint egy átlag gyereknek, legalább részt vesz az életében.

2013. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Hát igen minden álma egy baba.)
2013. ápr. 10. 14:06
 28/31 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Elég sokan írtak, de gondoltam írok én is. Én is hasonló helyzetben vagyok mint a 13-as válaszoló, majd húsz év van köztem és a párom között (ő lassan 41 én 22 múltam), a baba akármikor jöhet, sajnos még nem jött össze.


A mi családunk (egyikünké sem) háborodott fel a kapcsolatunkon.


A munkahelyen jöttünk össze és ott sem volt egy rossz szó sem, sőt nagyon örülnek nekünk.


Ugy hogy hogy más mit gondol, nem lényeg, mi lesz évekkel később? nem fontos, én kb egy éve emiatt majdnem elveszítettem a páromat mert hagytam magam befolyásolni a " előtted áll az egész élet" meg a "még csak húsz éves vagy" bal-bla-bla szövegekkel, és megbántam. Azóta csak magunkkal foglalkozok.

A párom fiatalos (mindenki max 30-35-öt néz ki belőle) és úgy éli az életét mintha 30 lenne vagy fiatalabb, csak kicsit több ésszel mint a mai fiatalok.

Úgy hogy mindent bele :) nagyon drukkolok!!

2013. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszi:))Örülök,hogy sokan ne ítélnek el ez miatt.
2013. ápr. 10. 15:51
 30/31 anonim ***** válasza:
Rettenetesen felelőtlen vagy kérdező. 60 év felett örüljön valaki, hogy nem volt infarktusa, nem hogy gyereket csináljon. Mindig is felelőtlennek és slendrihánnak tartottam azt, aki 60 felett vállalt gyereket.
2018. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!