Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy néhány nappal,1-2 héttel az államvizsga előtt szültetek meg? Le tudtatok vizsgázni? Vagy majd fél évvel később?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a történetekre.
2013. ápr. 10. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Másfajta záróvizsga előtt álltam. Írásbeli utáni napon szültem, rá 2 hétre volt a szóbeli. Hát, nem volt könnyű 2 hetem, pláne császárral szültem és első baba volt. A férjemen kívül senkire nem számíthatta. Szóval hulla voltam, mikor bementem szóbelizni. Jó fejek voltak, mert tudták hogy kicsi babám van. Elsőként hívtak be, elmondtam amit tudtam. (Pont olyant húztam amit tudtam is, úgyhogy még szerencsém is volt.) Aztán kérdezgettek a babáról. :-)


(És hogy milyenek az emberek: utána a folyosón hallottam, hogy azért kaptam jó jegyet, mert megsajnáltak és tudták hogy pici babám van. Nem is feltételezte senki, hogy tudtam amit kérdeztek. De azt a két hetet sem irigyelte senki, amit végigcsináltam!)

2013. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

én érettségiztem 5 perces fájásokkal :-)

szóbeli és mind 5ös lett !

bár a biosz tanárnő halott sápadt volt mikor mondtam neki ....


az államvizsga előtt 1 hónappal született a 2ik gyerek, az is ment szépen, bár marha álmos fejem volt és majdnem elaludtam, ráadásképpen a párom kint vigyázott a gyerekre h a szopi ki ne maradjon :-)

és sikerült -- bár gondolom ebben benne volt az is h tudták h nemrégen szültem

2013. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csoporttársnőm másfél héttel előtte szült meg.

Annyi volt a jó,hogy nekünk utolsó fél évben már csak a szakdolgozatot kellett megirni,azt nagy pocakkal is meg tudta.

3héttel későbbre volt kiirva,de hamaeabb meglett a baba.

Tanulni már terhesen megtanulta amit kellett,készlt rá,hogy hamarabb meglehet a baba,nem hagyta utolsó pillanatra.

Egyetemtől annyi segitséget kapott,hogy percre pontos időpontot kapott államvizsgára,két szoptatás közé belefért.Apuka a kicsivel a tanulmányin várta.

2013. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
12 héttel az államvizsga előtt szültem. 5ösre sikerült és az eredményhirdetéskor a lányommal a kezemben éltem át a teljes boldogságot az élet minden terén. A legjobb az volt hogy a tanáraim tátott szájjal bámultak mikor anyukám a behozta a kicsit. Mindenki azt mondta hogy nem is látszik rajtam hogy szültem úgyhogy ez egy jó élmény nekem.
2013. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!