Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik spirállal védekeztek, majd annak az eltávolítása után estek teherbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most szeretnék a nőgyógyászomtól spirált kérni, mert az óvszer nem válik be, gyógyszert pedig nem akarok szedni a rengeteg mellékhatás miatt. Viszont én még nem szültem és minden tudomásom szerint terhes sem voltam soha. Úgy hallottam mostmár felteszik ezt a minispirált nem szült nőknek is, de nem okoz meddőséget?

Kicsit azért félek. Viszont komolyan más módszert már nem tudok kitalálni :S Vagy ha egyéb ötletetek van, akkor segítetek? Babát kb. 3 év múlva tervezünk.


Köszönöm előre is mindenkinek!


2013. ápr. 10. 14:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Akkor meggondolom a spirált. Igazából én is félnék, hogy ezt a leát nem tudom kivenni. Elég égő lenne ezzel az orvoshoz kerülni :D

Na meg nem hiszem, hogy ezt szex közben nem lehet érezni.

2013. ápr. 11. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!