Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fajdalom nelkuli barnazas,...

Fajdalom nelkuli barnazas, lehet veteles jele?

Figyelt kérdés

Angliaban elek, itt nem csinalnak semmit, ha barnazok fajdalom nelkul. Par nappal ez elott kezdodott. Nagyon piciket barnaztam egyik este, kovetkezo nap semmi, rakovetkezo napon megint egy pici barna, majd ujabb egy nap szunet, majd megint icike picike barnazas, es ma megint kicsi, de nem barna, hanem halvany piros, de fele annyi se volt, epp egy borsonyi. Semmi fajdalom nincs, nem volt. Kerdeztem orvost, amig nem ont el a ver vagy nem kezd el nagyon fajni, addig nem csinalnak semmit.

Azt mondtak, semmi gond.

Volt valaki ugy, hogy fajdalom nelkul barnazott nagyon kicsiket, s veteles lett a vege?


2013. ápr. 11. 16:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Szedek vitamint, mar egy honappal az elott szedtem, hogy az utolso menszim megjott volna. Akkor ilyen fogantatast segito vitamint szedtem. A helyi orvosok es szulesznok vedonok altal legjobban javasolt vitamint szedek, van benne

D, E, K, C (70), B1, B2, B3, B6, Folic acid (400), B12, Biotin, Magnezium (150), vas, cink, selenium, jod, meg meg 3 valami, es hetente 3x omega 3 hal olajat (ez hozza van, csak ez a halolajas dragabb volt, igy kevesebbet vettem belole, s igy osztom el) Ezenkivul vegyek meg plusz magneziumot? C vitamint majd veszek, mert ebbe 70 van.

Most az a tervem, hogy hazavarom parom, es bemegyunk a korhazba, de azt mondja, eloszor fel kene hivni oket, nem tudom, akkor lehet leraznak, nem? Akkor csak annyit mondjak, hogy gorcsoltem, mint allat. Ma egyebkent nem volt semmi, s az a kulonos erzesem is elmult, ami napok ota megvan, hogy derekszogbe ulve nem tul kenyelmes sokaig ulni, vagy hogy nem kene nagyon mozognom, hanem pihennem. Valahogy olyan furcsan jelezte a szervezetem, nem tudnam korbeirni, csak ereztem, hogy ezt meg azt nem kene csinalni, vagy mikor duhos voltam, akkor ereztem, hogy nem kene...de ma ez eltunt...ez most vagy jo, vagy epp ellenkezoleg. De azert probaltam szep lassan csinalni mindent ma, de nem fajt a hatam a lepcso porszivozas kozben, ami napok ota jelen volt, mikor megemeltem a par liter vizzel teli vodrot, ma nem ereztem, hogy igazandibol azt nagyon nem kene. Nem tehettem meg, hogy eljovok szabira. Az az orult ehsegerzetem is elmult, reggeli etvagyam viszont visszatert. Par napja mar eleg rossz erzesem van. Valahol belul azt erzem, hogy baj van. Barcsak tevednek, de altalaban jok a megerzeseim.

De ma, megvarom parom, felhivom a korhazat, elmondom, hogy gorcsolok, megprobalok kikonyorogni egy vizsgalatot, ha ultrahangon nem is, de legalabb szivhangot keressenek, mert en a sajatommal meg nem tudom bemerni.

szoritsatok...majd megirom este, hogy mi volt. (magan ultrahang legkevesebbert amit talaltam 30 ezer forint, annyim nincs ra. Ha 10 ezer lenne, meg elmennek.

2013. ápr. 12. 15:26
 12/28 A kérdező kommentje:

Felhivtam a korhazat, mondtam, hogy gorcsolok, barnazok, kerdeztek, mennyi betetet raktam tele verrel, mondtam, hogy nem vereztem, csak barnaztam, mert feltem, hogy ha behivnak, lebukok, hogy nem is vereztem, ha megvizsgalnak. Na, azt mondtak, hogy ne menjek be, csak pihenjek, ha majd verzek is, akkor menjek be....

Ezek itt leszarjak a terheseket.

2013. ápr. 12. 19:37
 13/28 A kérdező kommentje:
Ma egyebkent nem barnaztam, csak egy borsonyi karamella szinu folyasom volt, meg alapjaraton van melle szintelen-neha feher folyasom azota, hogy barnazok. De. szinte minden nap, ha volt barnazas, csak egyszer volt es nagyon picike. Ma egy hete kezdodott az egesz.
2013. ápr. 12. 19:42
 14/28 anonim ***** válasza:

Kicsit túl sok vitamint szedsz:))) Az sem jó ám. Dietetikusnak készülök, és pont erről tanultunk, hogy nem jó a sok vitamin sem.

A barnázás szerintem, ha nem folyamatos és kimaradnak napok akkor talán nem gond. Nekem is volt az első terhességemnél egyszer kétszer, hogy barnáztam. Sokat pihenj. Én kaptam utro-t. Ilyenkor a progeszteron hiány a gond, azért nem ártana gyóygszer.

2013. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Itt nem adnak, mert nem bizonyitott, hogy hasznal (marmint szamukra), sot a pihenest, mar az olyanfokut, mint amit otthon javasolnak, hogy meg se mozdulj, csak az agyban maradj, szinten nem irjak elo, mert az se bizonyitott (szamukra), hogy hasznal, hogy ezekkel megmarad a baba.
2013. ápr. 12. 21:15
 16/28 anonim ***** válasza:
nekem vetélés lett a vége! Pár naapig 1-1 csepp barna,aztán egyre erősödött,bár egy betét elég volt egész nap! Az orvosok lekakilták a fejem,azt mondták,ha görcsölök menjek vissza! két és fél hétig véreztem,mire kiderült,hogy egy petezsák db ott maradt a méhemben! Addig minden héten gratuláltak az 5 hetes terhességhez! :( A 9.háétben tűnt fel nekik,hogy gáz van! :( 7 orvosnál voltam a 2 és fél hét alatt! szerintedd mennyire érdekli őket? csak egy darab voltam nekik... :(
2013. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Sajnalom, kedves utolso, ami tortent veled. En mar 5 napja nem ezsleltem semmi barnazast, egy kis huvelyi fertozesem volt egy - ket napig, s akkor sarga folyasom volt (tegnap, tegnapelott). Azota se semmi fajdalom, de orvosnal se tudtam elerni, hogy megvizsgaljon. Penteken megyek elso terhesgondozasra, nem fognak szivhangot nezni, 12 hetesen fog kiderulni, hogy mi van.

A jo hir, hogy elozo terhessegemnel 11 hetesen egy itthoni szivhang hallgatoval bemertem a babam, ugyhogy talan egy hettel elotte mar ki fog derulni, hogy mi van. Par naponta probalkozok, hatha, de eddig semmi. Ez a legborzasztobb...varni. Egy kicsit remenykedek, hogy nincs baj, mert elmult a barnazas, de olyan sok sztorit olvasttam, hogy jel nelkul elhalt a magzat.

2013. ápr. 17. 21:15
 18/28 anonim ***** válasza:
Fejezed be az agyalást, mert ezzel nem mész se előre, se hátra. Inkább csak pihenj sokat és gondolj pozitív dolgokat. Ha elhalt volna a terhesség már régen lenne annak más jele is, azért ennyi ideig nem marad az jel nélkül, akkor már tuti legalább véreznél is. Pár nap után azért szokott annak jele lenni. Inkább szerintem progi hiány miatt volt ez a barnázás. Azt meg úgy tűnik a szervezetednek sikerült valahogy megoldani:)
2013. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Ma reggel megint volt egy csopp pirosas, de inkabb csak fel vagy negyed cseppnyi kavarodott a valadekba, mert mar megint ugy tunik, fertozesem van, mert amugy meg sarga, es azt olvastam, hogy fertozes miatt is lehet barnazni, verezni ilyen picit, es lehet, hogy az elozo is ezert volt. Probalok mindig itthon pisilni, hogy el ne kapjak valamit, de elkerulhetetlen, hogy a munkahelyemen is elmenjek.

Holnap mindenkepp megemlitem a vedononek ezeket, meg megkerdem, hatha megis probalkozhatunk hallgatozassal. Aztan mar csak par hetet kell kibirni:D

Itthon megprobalok pihenni, emennyire csak lehet.

2013. ápr. 18. 14:48
 20/28 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő kendővel töröld át mindig a WC ülőkét. A semminél több. Terhesen amúgy is hajlamos az ember minden nyavalyára, gyulladás, gomba stb, legalább ezt ki lehet védeni kicsit.
2013. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!