Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fajdalom nelkuli barnazas,...

Fajdalom nelkuli barnazas, lehet veteles jele?

Figyelt kérdés

Angliaban elek, itt nem csinalnak semmit, ha barnazok fajdalom nelkul. Par nappal ez elott kezdodott. Nagyon piciket barnaztam egyik este, kovetkezo nap semmi, rakovetkezo napon megint egy pici barna, majd ujabb egy nap szunet, majd megint icike picike barnazas, es ma megint kicsi, de nem barna, hanem halvany piros, de fele annyi se volt, epp egy borsonyi. Semmi fajdalom nincs, nem volt. Kerdeztem orvost, amig nem ont el a ver vagy nem kezd el nagyon fajni, addig nem csinalnak semmit.

Azt mondtak, semmi gond.

Volt valaki ugy, hogy fajdalom nelkul barnazott nagyon kicsiket, s veteles lett a vege?


2013. ápr. 11. 16:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Bocsi,de vetélést okozhat egy fertőzés is! Nekem a doki mondta,mikor 6 hetes kontrollon voltam! Cukor,fertőzés,hormon hiány,pm.,stressz...ezek mind lehet! Úgyhogy ne agyalj,ne stresszel,és ha nem foglalkoznak a babával,akkor menj el a nődokihoz azzal,hogy fertőzésed van! Akkor köteles megvizsgálni,ha már a babát nem nézi meg!
2013. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Azert nem olyan sulyos a fertozes:D Epphogy osszeszedtem valamit...eleg gyakran elofordul velem ez a konnyu fertozes. Altalaban csak folyassal jar, esetleg 1-2 napig tarto enyhe viszketessel. Nem hinnem, hogy ez olyan sulyos, hogy vetelest okoz. Ma meg nem volt semmi, habar meg csak reggel van.

Idegeskedest nagyon nem tudom kizarni. (hazvasarlas, kocsicsere, csak hogy a legnagyobbakat emlitsem. Azonkivul el kell titkolnom meg jopar hetig a munkahelyemen. Plusz keszulok a vizsgaimra, majusban es juniusban, emiatt is izgulok kicsit. De hat kinek total nyugodt az elete? Szerencsere elore lathatolag nem negativ kimenetelu dolgok miatt izgulok.

2013. ápr. 19. 07:50
 23/28 anonim válasza:

szia!


Szedj szerintem Tőzegáfonya kapszulát...az jó minden húgyúti fertőzésre...én is azt szedem, szedhetik kismamák is, nekem a védőnő javasolta...


Remélem minden rendben lesz veletek...a másik ami miatt írok: 3 hete volt mised ab-om a 7. héten. 1,5 éve készülünk erre a babára és közben kiderült csomó minden...nálam pm alulműködés, PCO és most IR is...de a lényeg,h nem görcsöltem...SEMMIT...volt pár csepp nagyon-nagyon halvány barna foltom, hívtam a dokimat, aki írt is utrot-, pihenés, de szó szerint fel sem keltem és 3 nap múlva mikor mentem uh-ra már nem élt a Manó :(

Szóval nem értem iért várnak görcsre és vérre...nálam sem volt 1ik sem....mégis meghalt a babánk!!!!


Szóval szerintem harcolj ki magatoknak 1 uh-ot és az mindent megmutat!!!! Akárhogyan...de én nem bírnám ki!!!


Remélem minden rendben lesz!!! Szurkolok!

2013. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ma lett volna idopontom a vedonohoz, de kiderult, hogy nem irtak be, be se hivott, csak annyit mondott, hogy rengeteg nonek van elejen barnazasa, aztan megsincs semmi baj. Jovo het pentekre irtak be, de 3x rakerdeztem, hogy biztos beirt e...komolyan, es ne idegeskedjek...jo fejek.
2013. ápr. 19. 18:33
 25/28 A kérdező kommentje:

1-2 napja a szivhang figyelovel a szemeremdombomon-egesz alul azon belul is- hallottam valami zakatolas felet. De par perc hallgatozas utan mar nem tudtam eldonteni, hogy most odakepzelem, vagy tenyleg hallom. Jobb oldalon erosebb volt, mint baloldalon. (Ez a jobb oldal-bal oldal 2, max 3 cm tavolsagot jelentett.) 3-4 perc keresgeles volt.

Az elobb megint nem birtam ki, es probalkoztam. Meg lejjebb mentem, rajottem, hogy az elozoleg erzekelt zakatolas, lehet, hogy mas volt. A szemerem dombomon teljesen lent keresgeltem. (Korulbelul a belso ket combom vonalaban, mar majdnem ott, ahol a nagy ajkak kezdodnek, de meg a szemerem dombomon, remelem ertheto) Sokkal hatarozottabban, hangosan hallottam a zakatolast, jobban elkulonulve, olyan volt, mint egy vonat, egy gorsvonat. Jo gyors volt. De nem tudom mire velni, mi lehetett az? Az en veraramlasom ilyen gyors? Vagy a babae? Atcsusztattam a bal oldalra, s ott is hallhato volt, habar halkabb, nem fele olyan halk, de majdnem, annal hangosabban. Megint kabe 3 percig hallgatoztam. Egyszeruen nem tudom mire velni. Ilyen hangot mashol meg nem mertem be soha. Elozonel 11 hetesen probalkoztam eloszor, akkor a szemeremdombom felso negyedeben talaltam meg, nagyon nehezen, de hatarozottan, es csak par masodpercre (gondolom akkor mar el tudott menekulni, most meg meg picike nagyon, meg alig tud mozogni)

Szerinted?

Kabe 3-5 nappal ez elott ott is probalkoztam kicsit, ahol most ezt a hangot tapasztaltam, de akkor meg nem volt ilyen hang.

2013. ápr. 20. 07:00
 26/28 anonim ***** válasza:
számold meg, hány dobbanást hallasz fél perc alatt. Ha több sokkal, mint az átlag felnőtté, akkor a babádat hallottad.
2013. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2013. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom, hogy erdeklodsz:D

Vegre ma voltam dokinal. Mondta, hogy nem gaz a barnazas, mert azota nem volt, s mert fajdalommentes volt, s keves.

Vett vert, meg feljegyzett az osszes vizsgalatra...nem tudom, otthon hogy megy, de itt semmilyen vizsgalatot nem vegeznek, ha kered. En mindet kerem. A hasszurast csak akkor, ha rossz lesz a ver eredmeny a dawn korra, de nem lesz:D November 23-ra irt ki, mire en mondom neki, hogy en 21-re szamoltam, erre ujra ranez es mondja, hogy ja, de mar beirta...no komment. Mindegy. Semmi tunetem nagyon nincs egy kis emelygesen kivul neha...ja, a heten extra fitt vagyok. A baba koldokzsinor hangjat befogtam, de meg az o szivvereset nem. Remelem megtalalom hamarosan. Lanyomat 11 hetesen probaltam eloszor, be is fogtam.

Ultrahangra 12+4 hetesen megyek. Dokihoz ujra egy honapra ra, junius 14.-en. Nem sok latogatasom lesz, ugy nez ki, de gondoltam, hogy igy lesz, lanyommal is szerintem olyan 8 lehetett, most meg 2. terhesseggel tudtam, hogy felere fog csokkenni. Mondjuk nem is baj, mert most kenytelen voltam vinni a lanyomat, aki persze kitalalta, hogy mindent elkovet, hogy meghiusitsa a vizsgalatokat. Nem hisztizett, csak ugralt,piszkalt mindent, fetrengett a foldon, 6x majdnem leesett a vizsgaloasztalrol, 3x kiszalatt a vizsgalobol...es ugy fetrengett a foldon, hogy kozben nevetett...nem gyoztem mondani a csajnak, hogy nem szokott ilyen lenni, de mikor mondtam neki, hogy legkozelebb valahogy elintezem, hogy vigyazzon ra valaki, azt mondta, hogy semmi baj, ne aggodjak emiatt, nyugodtan hozzam...szoval szeleburdi volt...aztan meg nem tudott lenyugodni, mentunk a varosba es ossze-vissza rohangalt...nagynehezen hazacipeltem:D Mondjuk inkabb ilyen legyen, mint ugyanez, csak orditva, hisztizve...igy a dokino is vegig mosolygott.

Szoval minden rendben van, de legkozelebb tenyleg lepasszolom a lanyt. UH-ra, ha nem tud elkeredzkedni a parom, akkor lepasszolom a lanyt, mert azt tenyleg nem lehet csinalni, hogy kozben rohangal. Mar majdnem kertem a dokit, hogy zarja mar be az ajtot:D...alig tudtam elkapni a lanyt. 15 m-t futott, mire elkaptam...tataja futo...lehet o is az lesz:D

Koszi megegyszer.

2013. ápr. 26. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!