Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? A véleményetekre...

Lehet baba? A véleményetekre vagyok kíváncsi, mert babát szeretnénk: a 16. napon elkezdett fájni a mellem, rettenet nagy az éhség érzetem.

Figyelt kérdés
Ezek a tünetek a menstruáció előtt egy héttel szoktak jelentkezni nálam, ami egyébként a 28. és 34. nap között jön meg.
2013. ápr. 12. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

16. ciklusnapon?

Vagy 16 napja késik?

Vagy peteérést követő 16. napon?

2013. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs...a 16. ciklusnapon.
2013. ápr. 12. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez meg csak a peteérés! Most húzzatok bele!
2013. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

peteérésed lehet.

első

2013. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Huhh, köszi a választ! Bár így még soha nem jártam, hogy ilyen korán jelentkeztek volna a mensis tünetek.


Aki esetleg hasonló cipőben járt és baba lett, megköszönném ha megírná :)

2013. ápr. 12. 14:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a 10-11. ciklusnaptól 1-2 napon át majd leszakadtak, szét feszültek a petefészkeim. Azt gondoltam, hogy ez jelezte a peteérést.
2013. ápr. 12. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Valoszinu akkor meg csak erhetett pete! De ha esetleg teherbe is estel, 5 nappal utana meg nincsenek tunetek, mert meg be sem agyazodott! A szervezetunk nem mukodhet mindig ugyanugy. Legyetek egyutt ma meg meg a napokban. Aztan ha nem jon meg, tesztelj!:)
2013. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a választ. Így teszünk :) Biztos igazatok van, csak már három éve várom a babót...
2013. ápr. 12. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!