Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Hogyan dolgozzam fel? Tanácstalan vagyok. Részletek lent!

Figyelt kérdés
2 éve próbálkozunk,Tavaly előtt novemberben volt egy méh tisztításom,tavaly három clostis hónapom,cickafark-palástfű tea,decemberben laparoszkópiás műtétem lett volna petefészek cysta miatt,de sajnos a jobb oldali petefészkemet és a petevezetéket el kellett távolítani,a cysta tele volt véres-barnás folyadékkal,össze-vissza daraboltak,hányingerem van magamtól és már nem érzem nőnek magam és még hogy tetőzzem a dolgokat a párom semmilyen vizsgálatra nem óhajt menni,pedig állítólag ő is szeretne babát.
2010. jan. 11. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

a bartánőm is íy járt és mot mára második gyermeküket várják és spontán lett mind a kettő, a párodat egy kicsit hagyjad békén és majd magától is elmegy csak egy kicsit had pihenjen ne beszélj a babáról egyfolytában mert már szerintem besokkalhatott belőle inkább menjetek el kirándulgatni vagy ha tehtitek nyaralni de ne a babáról szóljon az egész napotok mert ez is közrejátszik hgoy nem siekrül



pihenjetek és hidd el jönni fog a babuci

2010. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!