Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kezeljem? Mit tegyek?...

Hogyan kezeljem? Mit tegyek? Félek nem sikerül és kifutok az időből. Nem tudom megmagyarázni, de szorongok! Részletek lent!

Figyelt kérdés
A párom még nem akar babát,albérletre,rossz anyagi helyzetre,nyugtalan hétköznapokra hivatkozik!Elmúltam 35.éves,csak a bal oldalam van meg,a jobb oldalamat megműtötték,se petevezeték,se petefészek.

2013. ápr. 10. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek ár ő mikor akar,ha egyáltalán nem akkor vagy elfogadod vagy keresel mást.
2013. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb, ha őszintén leülsz a pároddal beszélgetni a félelmeidről, és elmagyarázod neki, hogy bár nehezebb lesz a babával, de sajnos neked korlátozottak az egészségügyi határaid, és ha elkezditek is a babacsinálást, nem biztos sajnos, hogy azonnal össze is jön! Szerintem ha igazán szeret téged megérti az érveidet! Mondd el neki mennyire vágysz rá, és hogy bizonyára ő is szeretné, ha lenne egy trónörökös...stb! Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!
2013. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Ha rossz az anyagi helyzetetek, akkor nem szabad babát vállalni. Bármilyen aranyos egy baba, nagyon sokba kerül a felnevelése. Hacsak nem akarod, hogy nyomorban nőjön fel.
2013. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyet most megmondok. Tökéletes időpont soha nem lesz. Az ember mindig talál valami kifogást, hogy még mi hiányzik, miért ne legyen. Itt azt kell tisztázni, hogy mit jenet, hogy még nnem akar...mikor akar? Ha rendeződnek az anyagiak? És az mikor lesz?

Nehéz ez. Nálad a döntés, hogy kivárod e vagy sem. nekem van olyan ismerősöm, aki emiatt elhagyta a párját. Azóta már férjhez ment és jött is a baba...mindez elég gyorsan, mert Ő sem 20 éves volt. De hozzáteszem, hogy neki szerencséje volt, hogy ilyen gyorsan talált valakit, aki el is vette és a babát is vállalta.

2013. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is próbáljátok megbeszélni. téged is megértelek de ha nem akar igazán és mégis vállaltok az tönkre is teheti a kapcsolatotokat :(.
2013. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok, hogy ha minden pár aszerint vállalna gyereket, hogy milyen az aktuális anyagi helyzetük, akkor már kihalt volna a világ! Régen sem volt sok pénz, a szülőknél lakott több generáció, és mégis felnőttünk valahogy. Vagy megért a párod, vagy még most lépj és keress mást akivel lehet tervezni! Tudom nehéz, de állj ki magadért!
2013. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!