Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagyobb eséllyel...

Szerintetek nagyobb eséllyel esem teherbe most, hogy megműtötték a fogam és eltűnt a gyulladás-góc?

Figyelt kérdés
Már elég régóta próbálkozunk. Most rászántam magam erre a fogműtétre és reménykedem. Az is kérdés még, hogy vajon a fogröntgen, amit elvégeztek mennyi ideig sugárzik, azaz jövő hónapban lehet-e újra próbálkozni. Várom, hogy írjatok!!! Köszönöm!

2013. ápr. 14. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló lépésre kellene elszánnom magam:) Csak sajnos nagyon félek a fogorvostól. Pedig már nem húzhatom sokáig, mert nagyon rossz állapotban vannak a fogaim. Annnyit biztosan tudok, hogy nagyban befolyásolja ezt is a gennyes, gyulladt fog. Nekem ezt mondta az orvos. Nekünk sem jött még össze a baba,de nekem más problémáim is vannak. Remélem ezután nektek sikerül.
2013. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen hatarozottan! Nalam is igy volt! Sok sikert!
2013. ápr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!