Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet esélyem?...

Szerintetek lehet esélyem? Ebben a hónapban nem nagyon projekteztünk, mert betegeskedtem, akkor voltunk együtt, amikor tudtunk és jól esett. Utólag gondolkodom lehet jó időben?

Figyelt kérdés
általában már mensi előtt egy héttel leszakad a cicim és fáj a hasam. ebben a hónapban sok más dologgal voltam elfoglalva és ma (28. nap) vettem észre, hogy olyan érzékeny a mellbimbóm, mintha csikis lenne. általában 31 naposak a ciklusaim. szerintetek, lehet a nem görcsösség most eredményre vezetett? pénteken kéne nem megjönnie. van itthon Lily meg Easy Pregnancy tesztem. csak az a baj, hogy egyiken se találom, hogy mien erősségűek. szerintetek mikor tesztelhetek????
2009. szept. 23. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én tuti az egyiket el lőném reggel!
2009. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

hát én is... csak félek a csalódástól...


a Lily egy papír teszt, a másik pedig ilyen kazettás komolyabb típusú


a komolyabbat?

2009. szept. 23. 21:14
 3/20 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyik tesztet használod ha van hcg-a vizeletedben bármelyik kimutatja a nem várt napjától.
2009. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a Lily a nemvárt előtti napon, a pé utáni 12. napon kimutatta a fiamat reggeli első pisiből! azt csináld meg holnap reggel! és írd meg az eredményt, szorítok!

2009. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ma megcsináltam a kazettásat, de semmi:(

viszont ma éreztem egy kicsit a hasam. szombat vagy vasárnap megcsinálom a Lily-t ha addig nem jön meg (remélem)

2009. szept. 24. 11:00
 6/20 A kérdező kommentje:

ma meg nem teszteltem , nem merek:D


de szerencsére még semmi...


néha-néha érzem a hasimat, de ez most nem olyan mint szokott lenni...

2009. szept. 25. 13:44
 7/20 anonim ***** válasza:

Remélem nem jön meg neked sem...

Nekem tegnapig olyan gyönyörű tüneteim votlak,hogy na. Mára meg időnként megindul belőlem valami folyni, aztán mégiscsak alig törölök meg vmit. Ez lenne a vizes folyás? nekem még ilyen nem volt sose. Te mit érzel? Neked mik a tüneteid? Én ma vagyok a 9.dpo-n,és szerdára nem várom.

2009. szept. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

hát a ma reggeli is negatív lett (Lily)


pedig még mindig semmi


ma vagyok 32.napon. és ma reggel már hánytam és most is hányingerem van. talán az elmult két-három napban ha max 5ször volt megjön érzés pár másodpercre, azt annyi.

és nagyon-nagyon fáradt vagyok, már tünetem nincs. a cicim se fáj még mindig, csak a bimbim érzékeny. ennyi

ja és a méhszájam nagyon el van bújva, de az a fránya teszt még mindig negatív...:(:(

2009. szept. 26. 12:12
 9/20 A kérdező kommentje:
bocsi a "már" tünetem helyett MÁS tünetem
2009. szept. 26. 12:12
 10/20 A kérdező kommentje:

a ma reggeli Lily tesztem is negatív lett sajnos...:(:(

van megjönne érzésem, de szerencsére semmi majdnem száraz vagyok...

étvágyam alig van de szomjas mint egy szivacs, hányinger hányás van, mellemben izomláz szerű érzés és a mellbimbóm érzékeny

áááá már nem tudom mit gondoljak, és holnap utazik el a párom karácsonyig és reméltem még az út előtt tudom vele közölni a jó hírt...:(:(

2009. szept. 27. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!