Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ebben a hónapban összejött...

Ha ebben a hónapban összejött a baba akkor nem árthattam azzal ha megemeltem magam?

Figyelt kérdés

MEgemeltem egy nehéz dobozt (költözés utáni pakolás) és annyira elekzdet görcsölni a hasam

[link]

ilyen a görbém, 28-31 naposak általában a ciklusaim


2013. ápr. 17. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy baba rendesen kapaszkodik nem megy el attól, hogy felemelsz valamit, ha pedig el megy annak így kellett lennie, előbb utóbb elment volna. A továbbiakban ha babát terveztek próbáld meg kerülni az ilyen helyzeteket. De nem ettől fogsz elvetélni.
2013. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos más nem csinálja meg helyettem így muszáj voltam feltenni a dobozt a gardróbba :(
2013. ápr. 17. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Amelyik picur megtapadt, az ott is marad. Egy-egy emelés még nem fog jelenteni semmi rosszat, ha a terhességed egészséges.

Én amúgy olyan helyen dolgoztam, ahol van könyvraktár is, és képzelheted...ott aztán emelgettem én mindent, de nem lett gond! Viszont mikor kiderült, hogy babát várok, már nem erőltettem meg magam, egyre óvatosabb lettem.

2013. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan emelegetem a 20 hós lányomat aki 10,5 kg, napi többször és van mikor hosszabb ideig is tartom!


HA maradni akar maradni fog! :D


10+4 hkm

2013. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is emelgetem a 13 és 14 kilós gyerekeimet:( Egészséges terhesség ettől nem megy el.
2013. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem árthattál. Nekem is van egy 1,5 éves lányom, közel 12 kg. Extra anyás, így órákig kell cipelnem, táncolnom, bohóckodnom. Ha egyszer újra terhes leszek, nem hinném, hogy ennyitől elmenne.

Mikor a lányunkat vártuk, mi is költöztünk, csak én akkor 34 hetes voltam. Cipeltem ezt-azt, stb. 38 hetesen jó nehéz vasat pakoltam, mégsem lett semmi.

Ne aggódj, ha meg akar maradni, meg is fog, akármit emelsz is! :)

2013. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Czeizel egy adásában mondta, hogy a nehéz dolgok emelése csak régen számított veszélyesnek, mára már tudják az orvosok is, hogy a sima és harántcsíkolt izomzatnak ilyen módon nincs hatása egymára. Nem veszélyes emelni.
2013. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon szépen köszönöm
2013. ápr. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!