Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29napon kis barnazas lehet...

Szeretnenk kérdése:

29napon kis barnazas lehet meg esely babara?

Figyelt kérdés
28-29naposak a ciklusaim, tegnap volt eloszor nagyon keves valami barnas ami csak akkor eszlelheto ha ugymond "megtorolom" magam maskep nem pecsetelek semmit, hasszurka nagyon keves es nagyon tompa, melleim meg fajdogalnak de mar nem annyira, tegnap teszteltem negativ volt sajnos...16.ciklusi napon vol ovulacios teszt szerint ovum...szerintetek meg lehet szo babarol?

2013. ápr. 17. 15:47
 1/10 A kérdező kommentje:
ja es a reggel 36,6 volt a hom, altalaban a ciklusom elejen 36,1-36,2...
2013. ápr. 17. 15:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam 1,5 hete.

Vasárnap kellett volna megjönnie, de hétfőtől csak pecsételős barna "vérzésem" volt. Én is csak akkor láttam, amikor megtöröltem.

Péntekig ez volt, akkor negatívat teszteltem. Másnap (szombaton) megjött.

(28 napos a ciklusom).


Hát el vagyok keseredve, és én örülnék a legjobban, ha ennek ellenére baba lenne a dologban.

2013. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sajnos a barnázás általába a mensit jelzi, na meg a höd nagyon alacsony a terehességhez.
2013. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnalom... hat igazabol en sem remenykedem mert mar sokszor orraestem , de fel a fejjel a kovetkezo honap is egy ujabb esely. En ugy vagyok vele , hogy akkor inkabb jonne mar meg , hogy ujbol tudjunk "munkanak" latni :). Koszonom a valaszod!!
2013. ápr. 17. 15:58
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom masodik! talan igy van... majd jovo honap!
2013. ápr. 17. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:

En a 24.-27. napig halvany vöröses-barnáztam, már lemondtam róla, 27. napon teszteltem (28 napos ciklus) és ++++ lett. 12 hkm

a vilagos voroses-barna sztem jelenthet jót...

2013. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom utolso a valaszod,biztatasod kivanok egy gyonyoru babavarast es sok sok boldogsagot. nallam az a gond h 28. napon kezdodott es ma 29. napon vagyunk es nem is rozsaszin mint amikor megkellenne jonnie hanem barnas-voroses mint amikor mar elszokott mennui ugymond. lehet tul figyelgetem magam...
2013. ápr. 17. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:
mi tortent azota? remelem nem jott meg :)
2013. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia, koszonom h erdeklodsz, sajnos megjott semmi hasfajas , 19iken jott meg most21 es csak tisztasagival vagyok mert igazabol nincs, annyi volt osszesen igy a 2 es fel nap alatt hogy siman atveszelhettem volna egy betettel es szerintem az sem lett volna teli, bocsi hogy igy megirtam :D ...nem tudom , hogy miert volt ilyen keves de ez van, remelem kovetkezo honap sikeresebb lesz :)
2013. ápr. 21. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nődokihoz, mert van olyan, hogy baba mellett is menseselnek, ha pl. a ciklus végén volt a pé! De ha mégsem ez a helyzet, akkor is menj, nehogy valami baj legyen!
2013. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!