Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség ha...

Lehetséges a terhesség ha semmilyen tünetem nincs?

Figyelt kérdés
Hétfő, keddre nem vártam, eddig nem is jött meg. Tesztelni nem teszteltem, mert hétfőn kell mennem orvoshoz. Azért tettem fel ezt a kérdést mert elég sokat olvasgattam itt, és mindenki írja már a nem várt előtt a tüneteket, nekem viszont semmi, se cicifájás, se émelygés semmi. Ha az tünetnek mondható hogy mélyebben alszom a szokásosnál, bár nem hiszem.
2013. ápr. 19. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van tünete, sőt a tünetek majd csak a kimaradt menni után jönnek 1-2 héttel!!!

Aki a menses előtt tünetet érez, az nagyon figyel a testére, és lehet be is képzeli már a dolgokat annyira akarja....

2013. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petera6 ***** válasza:

Nekem ilyenkor annyi volt, hogy egy ici-picit éreztem húzódni oldalt a melleimet (amit mensi előtt soha). Más semmi, csak a pozitív teszt. Mondjuk ez azóta így is maradt. Most már van egy kis pocim, meg érzem a mozgást :D

17hkm

2013. ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok nőnek semmi tünete nincs. Viszont mindenképp tsztelj ugyanis az rovos is azt fogja kérsezni mivel ö még hétfőn semmit nem fog látni nagy valószinüséggel még ha van is baba akkor sem. Nem véletelenül azt szokták mondnani hogy a 6. hétnél elöbb nem érdemes igazán orvoshoz menni. Szóval midnenképp csinálj tesztet. Hogy birod ki a bizonytalanságot?
2013. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem például semmi tünetem nem volt, és a mai napig se túl sok van (10. hét), leginkább csak annyi, hogy ha leteszem a fejem, azonnal elalszok.

Se hányinger, se hányás, se szurkálás, se semmi.

2013. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából már 2éve várom a csodát, de eddig akárhányszor teszteltem ( bár eddig mindig a nem várt előtt ) mindig negatív lett, és most pár hónapja türelmes lettem, most is vártam hátha megjön, de nem jött. Lehet hétvégén tesztelek, de nem biztos! Hétfőn pedig így is úgy is mennem kell orvoshoz. Nagyon köszönöm a válaszokat!!!!
2013. ápr. 19. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
eddig sosem késett? Ha túl korán teszteltél nem csoda ha eleve negativ volt. ha egyébként pontos akkor tesztelj mindenképp főleg mert az rovos nem látna semmit hétfőn még ha van is bent valaki. majd ird meg mi a helyzet. drukkolok:)
2013. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindig pontos volt. 26napra mindig megjött, most pedig már a 30.napon vagyok! Majd írok, hogy mi a helyzet :) Remélem + :)
2013. ápr. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!