Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensmentisbe Budapesten kihez...

Mensmentisbe Budapesten kihez jelentkezzek be? Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
PCOS vagyok, egy éve szültem. Most per pillanat nem tervezünk babát, de később lehet. Nincs vérzésem...
2013. ápr. 19. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Dr. Breyer Helga :)
2013. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 19. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Tűű doki a legelismertebb szakember, de nagyon nehéz bekerülni hozzá.
2013. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tűű doktor profi!Breyerhez jártam nem ajánlom,túladagolta a gyógyszeremet,nem vette észre a diagnózist stb..Tűű egyből megmondta a tutit.Komolyan mondom hozzá ne,még Rencz Ritát is dicsérik.
2013. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Breyer Helgának köszönhetem a kisbabám és hogy minden étékem nekem (és a páromnak is!) rendben van. Én megvédeném őt, maximálisan elégedett vagyok vele!
2013. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én major Judit doktornőhöz járok, és teljesen elégedett vagyok.

Első alkalommal 80 percet szánt rám.

2 évig az sztk-s orvosok csak várattak, küldözgettek, én meg majd belehaltam, miért nem lesz kisbabám. major judit doktornő 2 hónap alatt mindent kiderített, kezelést épített fel, megnyugtatta a lelkemet, nem húzott le pénzzel. És ebben az is benne volt, hogy a koponya mr-re vártam másfél hónapot!!


Ha ő nincs, még ma sem tudnám, hogy hipofízis daganatom van.... Neki köszönhetően, minden bajomra kapok az értékeimhez megfelelő mennyiségű gyógyszert, és természetes kezelést, életmódváltást. Minden kérdésemre válaszolt.. A ciklusaim rendeződni látszanak, a bőröm gyönyörű pattanásmentes lett, és talán talán már ovulációm is van. Nekem visszaadta a reményt.

2013. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden ember más orvosra esküszik,én nem támadni szerettem volna Breyer doktornőt de nekem nagyon rossz tapasztalatom volt vele,másfél évig nem vette észre,hogy ösztrogén dominanciám van amit Tűű doktor első ránézésre megmondott a gyógyszeremet úgy túladagoltatta akkor emelte meg a max.ra amikor már javultak az értékeim olyan rosszul voltam hetekig azt hittem meghalok de komolyan ,nem kívánom senkinek.Lehet,hogy az egyszerűbb eseteket tökéletesen ellátja ezt nem tudom...Végül kinél döntöttél ha szabad tudni?
2013. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tüű doktormál nem volt hely, így Breyer doktornő maradt, de az is csak június közepén :(
2013. ápr. 30. 07:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Rencz Ritát is nagyon dicsérik a lányok.
2013. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!