Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt barátnőm azt állítja...

Volt barátnőm azt állítja terhes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottunk, és pár napja hívott, hogy volt nőgyógyásznál és 6 hetes terhes.

Mit tegyek? Higgyek neki? Hogy néz ki egy olyan papír amit kaphat ilyenkor?

Nem arról van szó, hogy nem hiszem, hogy az enyém lenne, hanem csak nem e ezzel akar rávenni, hogy visszamenjek hozzá?

Egyszerűen kiszerettem belőle, szépen váltunk el, megbeszéltük szépen, nincs másik nő nekem.

Csak olyan szaga van ennek mintha át akarna verni.


Milyen papírral tudja bizonyítani, hogy tényleg babát vár?


Előre is köszönöm! 28/F


2013. ápr. 19. 20:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy uh-ra. Mond h látni szeretnéd a babát, igy tuti h nem fog problémázni miatta csak ha kamuzik.
2013. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
De azert majd mindenkeppen ird meg, hogy milyen modszert valasztottal es, hogy hogy alakult. Szerintem minden valaszolo neveben mondhatom, hogy kivancsiva tettel es erdekel, hogy hogyan vegzodik ez a tortenet :)
2013. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
én is tesztet vinnék neki hogy ott és akkor csinálja meg.amugy mit mondott meg akarja tartani vagy mik a szándékai?
2013. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem maszek dokihoz vidd.
2013. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
várjuk h írj majd mi lett.
2013. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a képlet, menj el vele orvoshoz a következő kontrollra, max. két héten belül lennie kell egynek, de ha úgy gondoljátok akárkihez besétálhattok, hogy meg akarjátok nézni ultrahangon. Megnézitek és kiderül. A párom az első vizsgálattól kezdve mindegyikre jött, mert ő is látni akarta, attól föggetlenül, hogy hüvelyi uh-val csinálják. Semminek nem hinnék, csak a saját szememnek és fülemnek, ha felmerült benned a gyanú, hogy nem igaz. 6 hetes kora után már a szíve is ver, nehéz elnézni az ultrahangon! Menj el vele!
2013. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én is várom mi a szitu veletek :D
2013. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
???
2013. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na erre mar en is kivancsi vagyok. Csak tortent valami tegnap ota...???
2013. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem bízol benne (ezek szerint okod van rá), akkor jó ötlet, hogy elmész vele a következő kontrollra, vagy ha még előbb szeretnéd tudni, tényleg a legegyszerűbb, ha egy teszttel állítasz be hozzá, hogy csinálja meg..

Várjuk az eredményt mi is!:)

2013. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!