Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori, hogy már első hónapba...

Gyakori, hogy már első hónapban sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Most kezdtük el a próbálkozást a párommal, ez az első hónap. Vitaminokat, méhpempőt mind a ketten el kezdtünk szedni, orvosnál jártam, most cselekszünk... :) Kinek jött össze elsőre? Nagyon nagy csoda lenne, ha akár már májusban nem jönne meg?
2013. ápr. 20. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gyakorinak nem mondható szerintem, de mi szerencsések voltunk elsőre sikerült:)


17+2hkm

2013. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szedtünk semmilyen vacakot, de egy-két hónap után jött az eredmény. Akkor voltunk együtt, amikor erre kedvünk volt.
2013. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is sikerült elsőre! Abbahagytam a fogamzásgátlót, jött a megvonásos vérzés, annak a 6. napján együtt voltunk és már sikerült is!
2013. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem ez a jellemző. nekünk első hónapban elsőre összejött és el is vetéltem. aztán 3 hónap múlva megint összejött, most 10 hetes, voltak vele is problémák, de egyenlőre jól van.
2013. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve decemberben elhatároztuk, hogy jöhet a baba, és januárban meg is fogant.

Én sem tartom ezt amúgy gyakorinak, viszont itt a gyakorin elég gyakori. :)

Itt sokszor olvasom, hogy elsőre összejött a baba.

Viszont akkor én magam sem éltem bele magam, el sem hittem, hogy elsőre összejöhet. Inkább nem is gondolkoztam, csak együtt voltunk, amikor jól esett, és hoppá. :)

2013. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"A fogamzás elérésének ÁTLAGOS időtartama" a youtube-on látható 9 hónap műsorban Czeizel Endre szerint:

20-29 év: 3 ciklus

30-34 év: 4 ciklus

35-39 év: 6 ciklus

40 év fölött: 8 ciklus

2013. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekünk elsőre összejött :-)

En januarban hagytam abba a gyogyszert akkor beszeltuk hogy hagyjamabba mert elkezdünk próbalkozni.Februarban mar nem jött meg.

Azóta 6hónaoos a drágám

2013. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem oylan gyakori de mint itt is látod vannak iylen szerencsések, én is ismerek párat. De több olyat ismerek akinek azért nem első hónapban siekrült.
2013. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akár hogy is alakul ez nálunk, máris vidámabb vagyok, tudva, hogy akár már most is sikerülhet. ;) Köszi a sok választ!
2013. ápr. 20. 21:43
 10/20 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel nem szedtünk semmi vitamint, egyszerűen nem dohányzunk, alkoholt is max. ünnepeken iszunk, egészségesen étkezünk.. Odafigyeltem a ciklusomra, viszonylag szabályosan megjön, fogamzásgátlót elég régóta nem szedek. Most vagyok 26 éves, a babánk igaz nem elsőre, de második próbálkozásra megfogant. Az első próbálkozásnál valamiért hamarabb jött meg a mensim (2 nappal), eleve az utolsó napokban próbálkoztunk, így lecsúsztunk a peteérésemről, azt hiszem. Másodjára sikerült! Nővéreméknek is ha jól tudom, elsőre sikerült, bátyámék próbálkoztak vagy fél évig, de ott a tesóm dohányzik, sört is szokott inni, illetve mikor megkérdeztem a sógornőm, hogy ő figyelte-e a ciklusát, illetve, hogy mikor lehet peteérése, akkor azt mondta, dehogyis, azt meg minek.


Hát mindenesetre sok sikert kívánok nektek! :)

2013. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!