Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nem gyakori, hogy...

Tényleg nem gyakori, hogy első alkalommal összejöjjön a baba? Ti hogy voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy nem gyakori, hogy az első hónapban összejön a baba. Ugyan mi nem terveztünk babát, úgymond véletlen "baleset" volt a dolog aznap este, de nagyon reménykedek benne, hogy összejön most. Holnap reggel csinálom az első tesztet:) Ti hogy voltatok ezzel?

2013. ápr. 21. 21:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

:)

mondjuk mi betudjuk annak azt, hogy az első hónapban jött a babó, hogy akkor költöztünk végre a saját lakásunkba, és tudta hogy jönnie kell. :)

Elsején költöztünk.

Mensi alapján dec.2 volt a fogantatás :)

2013. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2013. ápr. 21. 21:53
 3/38 anonim ***** válasza:
54%

Mi májusban elhatároztuk hogy jöhet a baba máj 12 én volt meg utoljára anno juniban pozi teszt...)Első nekifutásra + lett..Már 3 éve nagylány..)

Kolléganőmnek 2x is elsőre a másiknak első elsőre második 3 honap utánn de átlagba az ismerőseim közül első honapban összejött vagy a másodikban...sok sikert!Szoval nállunk gyakori hogy elspre sikerül a baba..

2013. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jó hírek eddig. Gratulálok a 3 éves nagylányhoz:)

Csak már kezdtem megijedni, hogy ennyire átlagossá kezd válni, hogy nem jöhet össze rögtön a baba... De így picit nyugtatóbb a helyzet.

Mégha nem is terveztük, egy csodával érne nekem ez fel, hogy anya lehetnék :)

2013. ápr. 21. 21:58
 5/38 anonim ***** válasza:
nem gyakori, de azért nem is olyan ritka,mint sokan feltételezik, a barátnőm mindkét gyereke az első védekezésmentes hónapban fogant
2013. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Nálunk a 3 éves "nagyfiam" első védekezés nélküli hónapban megfogant.

Most gyúrunk a tesóra, és a 2. próbálkozás, múlt hónapban még megjött...

2013. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nálunk az első baba 19 hónap próbálkozás után döntött úgy, hogy akkor végre megfogan :). A második viszont elsőre összejött. Szóval semmi sem biztos, még az sem biztos, hogy semmi sem biztos :D
2013. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Vicky szurkolok!!!
2013. ápr. 21. 22:13
 9/38 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon változó... Köszönöm a megnyugtatásokat:) Az egyik komment amit erről olvastam máshol, arról szólt, hogy a mai világban lassan csodaszámba megy ha elsőre bejön a baba... ezért ijedtem meg
2013. ápr. 21. 22:14
 10/38 anonim ***** válasza:
9. alegjobb ellenpélda, h a mai világban is ugyanúgy vannak "becsúszott" babák is, akik még csak nem is egyhavi folymatos próbálkozás mellett, hanem csupán egyetlen görbe este alatt fogantak :)
2013. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!