Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm 5 nappal előbb...

Menstruációm 5 nappal előbb megjött, hőm még mindig fennt. Teszteljek? Bővebben lenn. Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

5 nappal előbb jött meg, de valahogy más..Nem az állaga (piros vér, ami barnázással indult), hanem az érzés. A jobb petefészkemnél úgy érzem mintha lenne valami, olyan feszülő érzés, ülni sem kényelmes..

Ilyen még sosem volt, ráadásul a hőm is fenn maradt (36,8-37 között). Tudom hogy hülyén hangzik, de úgy érzem mintha nem lennék egyedül.


SOSEM teszteltem nemvárt előtt, sosem bizakodtam ha megjött a mensim hogy hátha mégis terhes vagyok, meg nem kérdezgetem itt minden nap a véleményeteket...Szóval nem hiszem minden apróságból azt, hogy terhes vagyok.

(ne értsétek félre, megértem ha valaki sokat kérdez)

De most tanácstalan vagyok. Csináljak tesztet? Ha igen, akkor mikor???


2009. szept. 25. 16:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy most 26 napra jött meg, a ciklusaim 31-33 naposak.
2009. szept. 25. 16:17
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hogy spontán vetélés...nem ijesztgetni akartalak bocs..
2009. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egy tesztet, a fiammal 9 hónapot véágig menstruáltam, a lányommal 6 hónapot! Reggel csinálj tesztet, és írd meg légyszi!
2009. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!