Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, holnap...

6 hetes terhes vagyok, holnap megyek első vizsgálatra, nagyon izgulok, remélem rendesen beágyazodott stb. Miért van az, hogy állandóan fáj a hasam, mintha tele ettem volna olyan érzés, valakinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fel vagy puffadva, ez ilyenkor normális, nyugi. :)


Majd holnap említsd meg a dokinak a vizsgálat során, lehet, hogy fog rá adni valamit, hogy ne legyen ilyen kellemetlen érzésed.

2011. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,remélem csak ez a baj,már alig várom az orvos mit mond,ez a második baba,teszteltem kb 2 hete és pozítiv lett,nem is jött meg,ugyhogy a számításaim szerint 6 hetes már biztos vagyok,novemberben 16-án volt utoljára meg.izgulok,és még az a kérdésem,a gyes,mert nincs bejelentett munkám,alanyi jogon jár?
2011. dec. 29. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

www.terheskalkulator.hu, itt meg tudod nézni, hogymennyi idős vagy. (28 napos ciklust feltételezve.)


egyébként normális a puffadás, én kb. attól is puffadok ha levegőt veszek...

2011. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, a gyes alanyi jogon jár.
2011. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!