Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy az abortusz miatt?...

Lehet hogy az abortusz miatt? Valki van hasonló helyzetben? Ugye lehet babám?! Ha valami baj lenne ott belül azt rákszűréssel lehet látni ugye? Mert akkr nincs bajom.

Figyelt kérdés
5 hónapja nem jön a baba.5 éve volt egy abortuszom.azóta gyógysert szedtem.Annyira félek hogy mi van ha nem lehet babám!
2009. szept. 25. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ha nem volt semmi komplikáció az abortusznál akkor nem lehet gondod. 5 éve szedted a gyógyszert, még az ürülget stb. Szerintem még ne aggódj. Én sosem szedtem gyógyszert mégis 1 évig kellett próbálkoznunk mire megfogant a baba. Sok sikert és kitartást!
2009. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azt szokták mondani, lehet utána meddő az ember, főleg, ha úgy volt abortusza, hogy az volt az első terhessége. Viszont ez egyáltalán nem biztos, sőt!! Türelem, én sem szedtem soha gyógyszert, mégis majdnem 2év kellett, hogy megfoganjon a baba. Remélem nálad nem lesz baj. Azt amúgy rákszűréssel nem feltétlen lehet kimutatni. De neked még odébb vannak a vizsgálatok!
2009. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia4 Mi 13 hónapja próbálkozunk. 6 hónap után elmentem dokihoz azt mondtam 1 éve próbálkozunk, semmien kivizsgálást nem csinált az álltalánoson kivül. Most megint voltam egy másik dokinál és azt mondtam,hogy több mint 2 éve próbálkozunk, na így küldött vérvételre el legalább, és mást is találtak a citológiai vizsgálatnál. Most indultak be a dolgok. Az a baj, hogy már a 2 év is bele fér majd csak utána neveznek meddőnek valakit. Csak azért írtam le neked nehogy így járjatok mint mi, csak várjuk a babaát és nem jön pedig én meg akartam előzni a bajt. (egyébként én éreztem,hogy nekünk nem fog elsőre össze jönni, nem tudom miért.) Sok sikert!
2009. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is el kellet vetetnem az elsot, utanna szettem fogamzasgatlot kb 3 evig.Majd elkezdtunk probalkozni negy honap mult el es sikerult, most mar varom a masodikat.

Ugyhogy ne izgulj az abortusz nem feltetlenul kizaro ok. Van esely ra mint barmijen masik betegsegnel a komplikaciokra.Szerintem meg mindig sokkal tobben vagyunk akik abortusz utan is teherbe estek mint akik nem.

2009. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az öt hónap még egyátalán nem hosszú idő. Honnan tudod, hogy időben próbálkoztok? Figyeled a peteérésed és a tüszőrepedésed? Én is azt hittem, hogy másfél éve próbálkozunk, viszont most visszanéztem, és rájöttem, hogy kb. 8 hónapig nem a megfelelő időben próbálkoztunk. Szóval nyugi. Ha mégis úgy döntesz, hogy elmész orvoshoz és kivizsgáltatod magad, inkább mondd, hogy egy éve próbálkoztok.
2009. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!