Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzi helyett fehér krémes...

Menzi helyett fehér krémes folyás de kevés. Most 4-én kellet volna egjönie.9napja késik a teszt negativ. Tünet:megjön érzés, mellem nőtt duzzadt fáj, hasszurka, enyhe hányinger, sokat pisilek. Terhesség vagy megint ciszta?

Figyelt kérdés

#mindjárt-megjön #érzésem-van #menzi-ota
2012. okt. 12. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

mikor csináltad a tesztet? lehet terhes vagy, csak később fogant meg a baba.

menj el orvoshoz, ő meg tudja mondani, hogy ciszta e vagy más van a dologban.

esetleg holnap tesztelj újra, hátha lesz már valami eredménye.

2012. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha most csináltad, akkor annak már pozitívnak kellene lennie. Szerintem nem baba van a dologban, látogass meg egy dokit.
2012. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a tesztet tegnap du.pisiből csináltam.a cisztám kb.2hónapja szivodott fel.a multhónapi menzim 4napig volt 2nap rendesvér de kevés 2nap barna azis épphogy volt.azota kb.2naponta volt mindjárt megjön érzésem kb.3hétig.sok folyásom is volt azota, mióta késik krémes folyásom van és kevés.szoval nemtudom,rendszertelen a menzim de ilyen sokáig még nemvolt mindjárt megjön szuró érzés a hüvelyben is.
2012. okt. 12. 16:04
 4/9 A kérdező kommentje:
volt már valaki így remélem kapok még válaszokat?
2012. okt. 12. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok. ha van még teszted mindenképp lődd el a reggeli első pisinél.

ha az is negatív, akkor mindenképpen menj el orvoshoz, lehet hormonprobléma okozza a rendszertelen menstruációt.

2012. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat 2napmulva tesztelek megint ha azis - lesz megyek dokihoz.majd megirom mi lesz az eredmény.szerintetek van még esélyrá hogy baba legyen?
2012. okt. 13. 08:52
 7/9 A kérdező kommentje:
valaki tapasztalt már ilyet?ha igen volt igy terhes?légyszi segítsetek.köszi
2012. okt. 13. 12:25
 8/9 anonim válasza:
szia. mi lett az eredmény?
2012. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sajnos megjött megint ciszta.
2012. okt. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!