Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a herevisszér-tágu...

Szerintetek a herevisszér-tágulatot mindenképpen meg kell műteni?

Figyelt kérdés
Nekem minden értékem jó lett, ettől függetlenül már jó ideje tudom, hogy van tágulat. Babára gyúrunk már egy ideje, de a páromnál is gondok vannak. Van értelme műtetni magamat, vagy ez nem számít semmit, ha eleve jók az értékek? Vagy nem lehet olyan paraméter amit nem tud kimutatni a spermiogram?

2013. ápr. 24. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Miattam kellett menni inszeminációra, a férjemnek kifejezetten jó volt a spermaképe, de 4.fokú herevisszértágulata volt. Nekünk egy nagyon jó, ismerős orvos azt ajánlotta, hogy minél előbb csináltassuk meg, mert a tágulat miatt bármikor romolhat az ő eredménye is. Nem egy nagy műtét, 1 éjszakát volt bennt előtte, egyet utána. Pár napig még kicsit kellemetlen volt a vágásnál. Utána 3 hónappal kezdtük el az inszeminációt.
2013. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem gyerekkorom óta van. Mind két gyerek pàr próbálkozás után összejött.
2023. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!