Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki fogamzságátló mellett...

Aki fogamzságátló mellett esett teherbe, az honnan tudta meg hogy terhes?

Figyelt kérdés
Elmaradt a megvonásos vérzésetek, vagy tünetek voltak? hány hetesen tudtátok meg,hogy babát vártok?
2013. ápr. 24. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Nalam erdekesen alakult, mert 9 evig szedtem a Mercilon nevu fog.gatlot. Adott juniusban szedtem, elfogyott mentem iratni a kov. adagot. Angliaban elek, es itt egy evre elore megkaptam volna az ujabb adag gyogyszerem, de elotte vizsgalat volt, es vizeletet is neztek. Gondolom biztonsag kedveert. Meg viccelodtem is a dokival hogy nem hinnem hogy terhes vagyok, hisz semmi bajom sincs, bar hozzateszem a mellem feszult egy picit, de mensi elott voltam egy nappal. Szoval betudtam annak. Vegul aranyos volt a doki, mert azt mondta hogy uljek csak le, es hogy most nem ir gyogyszert max 9 honap mulva csak. Na ekkor ledobbentem, mert gyonyoru pozitiv tesztem volt.

A megvonasos verzesem amit a gyogyszer idez elo, elmaradt es mar tudom hogy a mellfajdalom is a terhessegemre utalt. Egyebkent ezt leszamitva az eg vilagon semmi tunetem nem volt. Szerencsem is volt, mert 5 hetes terhes voltam amikor kiderult, igy azt mondta az orvos hogy a fog.gatlo nem fog okozni semmi problemat. De hozza tette hogy akar el is mehet a pici, hisz gyogyszer mellett fogant. De vegul megmaradt es azota mar 1 eves a fiam.

2013. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!