Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tudnátok mondani a görbéim...

Mit tudnátok mondani a görbéimről?

Figyelt kérdés

Jan. 24. - Márc. 1.

[link]


Márc. 2. - Ápr. 5.

[link]


Ápr. 6. -

[link]



2013. ápr. 26. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
nagyon keveset szexeltek!
2013. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon sajnos nem tudunk változtatni... ennyit találkozunk csak...
2013. ápr. 26. 15:55
 3/8 A kérdező kommentje:

De holnap hazajön... ;-)

Még beleférhet?

2013. ápr. 26. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
hát a szex sosem fog ártani, hajrá!
2013. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki már volt peteérésed... Nem hinném hogy ebben a hónapban sikerülni fog :( Persze nem ártana többet együtt lennetek!
2013. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szép görbék, alaphő felett van a ciklus második felében a hőd. Elég egy jól időzített együttlét, abból is simán lehet babó:)
2013. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szinte a saját görbéimet látom. :))

Az együttlétes száma sem sokkal több, mentősofőr a férjem, iszonyú keveset van itthon.


Szépen fenn van a hőd a ciklusok második felében, szerintem következő hónapban próbáljon meg otthon lenni, és simán összejöhet.


Drukk!

2013. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat!

Azért kérdeztem a véleményeteket, mert az én szememben annyira nem szépek! Bár lehet csak a csalódottság miatt. :-(

Kevésbé lennék keserű, ha legalább többet itthon lehetne a párom. Két helyen dolgozik egyszerre (biztonsági őr, 24 és 36 órás szolgálattal), és már arra sem emlékszem mikor aludt itthon éjjel utoljára... :-(

De ez így már nem tart sokáig, max év végéig.


Mégegyszer köszönöm! ;-)

2013. ápr. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!