Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok tudnátok mondani...

Lányok tudnátok mondani valami biztatót? Ha jó ha rossz, csak valamit.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 napja késik a menstruációm (dec. 9.,jan. 8., jan. 30.-ekkor volt meg). A fura az,hogy eddig mensi előtt mindig éreztem ha meg akar jönni(furán hányinger,hasmenés,hasszurka,szédülés,mellfájdalom). Most az ovu óta semmi tünet nem volt. Az esetleges beágyazódás napján fejfájásom volt minden reggel 3-4 napig,majd eljött a nem várt napja. (Lehet nem volt köze hozzá a fejfájásnak.) Szóval nem jött meg az esedékes napon,azóta sincs tünetem. A nem várt napján nagyon mindjárt megjön érzésem volt,aztán elmúlt és most néha érzek egy kicsi jobb oldali feszülést,szurkálást de nem vészes. :)



2013. febr. 28. 11:25
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
A hőm minden este szinte olyan mintha láz lenne,lehet csak napközben nem érzem annyira ,mert mozgok,jövök megyek. :) Orrdugulás is megjelent már a nem várt óta,pedig hiába fújom semmi,és betegség sincs,4-5 vitamint szedünk a párommal,és semmi torokfájás egyebek,hogy emiatt lenne.
2013. febr. 28. 11:25
 2/45 anonim ***** válasza:

tesztelnék egyet a helyedben.

Drukkolok!

2013. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Ma reggel kávéztam,úgy ittam,mintha víz lenne :D De rá 1 órára olyan rosszul lettem tőle,rá sem tudtam nézni és inkább kijött volna belőlem. Tudom korai lenne a terhességi tünet nem is azért mondom.

Tesztet nem merek még,eddig mikor megvettem mindig megjött,szinte már babona miatt nem merek :(

2013. febr. 28. 11:27
 4/45 A kérdező kommentje:
A teszt már kimutatná szerinted? Reggeliből csináljam vagy 4 nap késénél már bmikor lehet...? Jaj annyira félek,3 éve próbálkozunk,eddig sikertelenül .Ja és mind a ketten kicsattanunk az egészségtől...:/ :)
2013. febr. 28. 11:31
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a teszt tudna neked választ adni. Mindenesetre a leírtak alapján lehet terhesség, de senki sem fog tudni neked biztosat mondani... csak lehet, talán, elképzelhető...
2013. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
TESZT! nem a teszten múlik, terhes vagy-e!! az már RÉG eldőlt:) ne alapozz babonákra, mert nehéz terhességed lesz:))
2013. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...:) Aranyosak vagytok. :) Akkor ma dután már tesztelhetek szerintetek? Vagy megvárjam a reggelt?
2013. febr. 28. 11:33
 8/45 anonim ***** válasza:
4 nap késés után már ki kell hogy mutassa akármikor is csinálod. de ha gondolod várhatsz vele reggelig
2013. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
én 11. dpo-n estem lőttem pozit, szerintem bármikor csinálhatod már :)
2013. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Köszike akk megcsinálom ma és holnap reggel is :) Úgy a biztos :)
2013. febr. 28. 11:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!