Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe tud-e igy esni?

Rea25 kérdése:

Teherbe tud-e igy esni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! igazából nem tudom hova kellene ezt irnom Van egy barátnőm akit testvéremként szeretek ,és az elműlt napokban feljött a téma a gyerekekről ,Mivel tudom,hogy szeretne még egy gyereket (van neki egy 6 éves kislánya)megkérdeztem ,hogy hogy állnak e kistestvérrel? Mire kibukott,hogy a párja nem igazán akar másodikat .. de elmondta,hogy ő minden áron akar ,és már annyira elv an keseredve,hogy már arra vetemedett,hogy amikor együtt vannak utána kioson és a használt gumiból az anyagot magába keni .Tudom hihetetlen de ez igy van ....az lenne a kérdésem ,hogy ez sikerülhetne neki egyáltalán_?? próbáltam beszélni vele de mintha nem is neki beszéltem volna .
2013. ápr. 27. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én annakidején beszélgettem erről a párommal, és elmondta, hogy nem lehet annál jobban megalázni egy férfit, minthogy tudtán és szándékán kívül teszik apává. Azt mondta, ha vele bárki ilyet tenne, akkor valószínűleg kötelességből együtt maradna a párjával és nevelné a gyereket, de SOHA többé nem tudna nőként tekinteni rá, örökre elveszítené a bizalmát, az érzéseit, a vonzalmát, és csak mint egy bútordarabot tűrné meg maga mellett.
2013. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is akartam másodikat, férjem nem. Mikor megbeszéltük véglegesen, utána való este félig viccesen megkérdezte, hogy ugye bevettem a gyógyszert.

Na most értettem meg a kérdés másik komoly részét...


Egyébként 2 év múlva ő mondta, hogy szeretne egy másodikat, nyilván nekem egyszerűbb lett volna kisebb korkülönbséggel. 2-3 évet kimaradni, mint kétszerre 1,5-2 évet, de nem biztos hogy akkor még lenne férjem. Akkor tuti nem hagy el, de ha a bizalom elszáll előbb-utóbb válás a vége.

2013. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fuj,de undorító.
2013. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki,hogy ez nem igy megy de mint falra hányt borsó ..igazából terhes lehet igy?
2013. ápr. 27. 19:06
 5/18 anonim ***** válasza:
Van egy minimális esély rá, igen. De attól még egy idióta.
2013. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
simán van rá esély! nem szabadna ilyet csinálnia, nem fair a férjével szemben.. próbálj meg vele beszélni, hogy ez nagyon veszélyes játék a párjával
2013. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Valójában ő egy nagyon aranyos ,kedves ember és nagyon sajnálom mert szinte bele van betegedve ebbe . Nem tudok rá hatni semmivel .. mit tehetnék érte?
2013. ápr. 27. 19:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Küldd el pszichológushoz, mert ez már beteges, hogy az orránál nem lát tovább, és belegárgyult a gyerek utáni vágyba. Ha nem lenne gyereke, még valahol meg is tudnám érteni, de már van! Foglalkozzon inkább a meglévővel!
2013. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
SZó sincs arról,hogy nem foglalkozik a lányával nagyon szereti a kislány is odáig van az anyjáért ,mondjuk szerintem sem igy kellene csinálnia .Megfordult a fejemben elmegyek vele orvoshoz
2013. ápr. 27. 19:30
 10/18 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, h miért jó annak a nőnek egy, a férje által nem kívánt baba, aki miatt lehet, h mindennaposak lesznek a viták, és ha venni kell neki valamit, vagy fejlesztésre vinni vagy valami költséges dolog, akkor mindig oda lesz vágva, h oldd meg, te akartad őt, én nem. És ha egyszer ezt meghallja az a gyerek?


Én önző dolognak tartom a családi békét kockáztatni azért, mert én akarok valamit mindenáron. Nem érdekel, ha férjem nem tud már több pénzt előteremteni, nem érdekel, ha beleszakad a munkába, csak nekem legyen második babám.

2013. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!