Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe tud-e igy esni?

Rea25 kérdése:

Teherbe tud-e igy esni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! igazából nem tudom hova kellene ezt irnom Van egy barátnőm akit testvéremként szeretek ,és az elműlt napokban feljött a téma a gyerekekről ,Mivel tudom,hogy szeretne még egy gyereket (van neki egy 6 éves kislánya)megkérdeztem ,hogy hogy állnak e kistestvérrel? Mire kibukott,hogy a párja nem igazán akar másodikat .. de elmondta,hogy ő minden áron akar ,és már annyira elv an keseredve,hogy már arra vetemedett,hogy amikor együtt vannak utána kioson és a használt gumiból az anyagot magába keni .Tudom hihetetlen de ez igy van ....az lenne a kérdésem ,hogy ez sikerülhetne neki egyáltalán_?? próbáltam beszélni vele de mintha nem is neki beszéltem volna .
2013. ápr. 27. 18:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondd el neki az igazságra előbb-utóbb fény derül. Törvény. (egy ffi egyébként sejti-tudja, ha hiba van a védekezésben) Mondd meg neki, meggyűlöli érte az undorító módon átvert ffi! Azért gondolkozzon már el, mennyire szabad valamit erőltetni!
2013. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én lehet, hogy még azzal is "megfenyegetném", hogy elmondom a férjének, mit tervez, hátha attól észhez tér...

Lehet, hogy utálna érte, de ebben az esetben szerintem csak drasztikus eszközökkel lehet célt érni...

2013. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki,hogy ha kiderül mit csinált,vagy hogy miként esett teherbe akkor mit csinál a párja?? de nem mondott semmit igazából itt még egy dolog van ami fontos momentum,hogy gyerekkori barátok vagyunk 20 éve jóban roszban kitartunk egymás mellett.Nem akarok Gyűlülküdni vele viszonylag kiméletesen kellene valami megoldást keresni ....
2013. ápr. 27. 20:15
 14/18 anonim ***** válasza:

Az óvszerek jórészét eleve spermaölő hatóanyaggal kezelik a nagyobb biztonság érdekében, tehát kicsi a valószínűsége. Főleg úgy, ha - gondolom - megvárja míg a pasi elalszik, vagy nem figyel oda. A spermák nem nagyon bírják a szabad levegőt, mert nem erre vannak kitalálva.

Ettől függetlenül tényleg hülyeség amit csinál...Aztán panaszkodhat majd, ha a párja lelép, mert átverte őt egy ilyen fontos dologban.

2013. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nem értem ezt a nőt! miért nem tud örülni a meglévő kislányának, ahelyett hogy átvágja a férfit akit állítólag szeret!?


mi a férjemmel nagyon szeretnénk kisbabát de sajna az orvos szerint ez nem adatik meg nekünk , sajnos miattam. ez meg itt vinnyog hogy nem lesz második gyereke!


bele se gondol hogy valakinek egy sincs? pedig mindent megadna érte?


nagyon ki tud akasztani az ilyen...


27/N

2013. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Gerinctelen és aljas dolog.

Ha barátok vagyunk, a szemébe mondom ezt meg.

Velem ilyen barátkozni. Sosem hazudok annak, akit szeretek.

2013. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene ezzel kockáztatnia a kapcsolatát. Ha a férje rájön (márpedig rá fog jönni, mert a férfiak nem hülyék, főleg, ha védekeznek is), akkor abból válás is lehet.

Próbálja megbeszélni a férjével, hogy vajon a férj miért nem akar második gyereket: anyagi okból, vagy a meglévő gyerekre akar koncentrálni. Lehet, hogy 1-2 év múlva ő is akar majd másodikat, de az is lehet, hogy azért nem akar, mert úgy érzi, valami gond van a kapcsolatukban.

Elvileg teherbe tudna esni úgy, hogy kenegeti magába sztem, ha nagyon nagy szerencséje van, de azért ez elég gáz, még olvasni is....

alapvető dolog, hogy a babát mindketten akarják, de itt a férj nem akarja... szerintem ne kockáztassa a kapcsolatát ez miatt.

2013. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ma reggel beszéltem vele és próbált elmagyarázni ,hogy ez nem mehet igy ,ilyet nem csinálhat.. annyit még megpróbálok,hogy holnap elmegyek vele orvoshoz vagy nem is tudom mit csináljak ... :(
2013. ápr. 28. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!