Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy mensi előtt 1 héttel napokig erős derékfájás volt, olyan húzó érzés, ami enyhült, vagy elmúlt és végül baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Nekem most ez van (3nap mensiig), de már csak a szúrkáló érzés maradt petefészek táján, illetve csak egy pontra sugárzik ki hátra a derekamba, de már nem akar leszakadni,mint pár napja. Időnként hosszasan szédülök. Hőm fent van 36,9-37 körül. Semmi egyéb. Legrosszabb ez a szédülés. Remélhetek babát? (nem kérek kioktató választ,nyilván jövő héten kiderül, mi van, de remélek sosrtársat, aki pont ezt érezte és szívesen megosztaná velem tapasztalatát)
2009. szept. 27. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is pont így vagyok és nem tudom mi lehet ez. mert 1 hét múlva kell megjönnie, de már most olyan enyhén fáj a hasam a mellem bizsereg, és enyhén a derekam is fáj két oldalt.
2009. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem a mellem egyáltalán nem érzékeny most. Előző terhességemnél elképesztően fájt,már a legelejétől...

Viszont ma egész délután a bal derekam, valahol a petefészek mögött annyira fájt, hogy már alig bírtam ki. Mint a késszúrás, de folyamatosan. :(

Vajon mi lehet ez? És hova tünt a mensis görcs, ami napokig tartott?? Hát nagyon kiváncsi vagyok mire megy ki. Csak már lenne szerda!!!!

2009. szept. 27. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
lehet baba is de lehet menszi is!menszi előtti napokban még nincsen tünet,ami meg mégis van az lehet bármitől!a hő meg egyértelmű h fent van,fent is lesz mensziig!de ezt már annyiszor leírtam,meg mások is h a hő menszi előtt nem számít csak ha már késik!mivel a HŐ MENSZIIG FENT VAN MINDÍG!!!!!!!
2009. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pont az ilyenekből,mint TE, nem kérek, KÖSZ.

Tisztában vagyok azzal, hogy igen jóóó, hogy a hőm fent van, csak mint egy tényt megemlítettem, mert azok a kérdezők, meg akik meg nem írják ki alapból,h mennyi a hőjük,mindjárt kérdezik tőlük, hogy mennyi, miért nem írtad stb. Semmi újat nem írtál nekem, azért pontoztalak te. (Csak megtanuljátok egyszer,hogy a nem segítő válaszaitokkal menjetek a búsba...)

2009. szept. 28. 07:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Baba volt neked végül 9
2020. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!