Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3,9 tsh-ra irnak fel valamit?...

3,9 tsh-ra irnak fel valamit? Bromot szedek, mert most hagytam abba a szoptatást. Első closty-s hónapom. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
3,9 az igen magas arra tuti gyógyszer kell. Miért kell a closty?
2013. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon magas babához, arra tuti kell valamit szedjél, addig hiába is szeded a clostyt.
2013. ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában Letrox hormon pótló gyógyszert szoktak felírni.3,9-re már biztosan fognak!
2013. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Házi orvos nekem a 4 és 5 fölöttire se akart kiírni,de a nőgyógy meg az endokrinos mondta hogy 1 és kettő közti kell legyen hogy rendes peteérés legyen.
2013. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Régóta nyomozok ezügyben, de végre valami konkrét. Tehát peteérés miatt kell lejjebb vinni? És ha kapok peteérésserkentő gyógyszert, akkor meg van oldva a probléma? És még egy bónusz kérdés: Egyetlen eredményből állapítják meg, vagy több eredmény alapján, hogy rossz a tsh-m? Mert valami olyasmit olvastam, hogy ingadozhat és csak 3 rossz eredmény után számít rossznak...
2013. máj. 2. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem a peteéréshez van szükség rá csak, sőt. A rossz tsh mellett ha teherbe esel, nagyon nagy a vetélés kockázata.
2013. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De miért? És már elég 1 rossz eredmény? Nekem csak 1-szer nézték még.. orvoshoz még nem vittem vissza a papírt.
2013. máj. 2. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen elég.
2013. máj. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!