Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor 100%, hogy nem...

Most akkor 100%, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Már 4 hete késik, ezért elmentem nőgyógyászhoz, aki csak egyszerűen kézzel vizsgált meg, majd elküldött hüvelyi ultrahangra, de az majd csak csütörtökön lesz. Szerinte hormonprobléma a legvalószínűbb. Neten olvasgatásból viszont az jött le, hogy még terhességre is van esély, ha kézzel nem tudta megállapítani. Most teljesen össze vagyok zavarodva. Lehetséges hogy terhes vagyok?
2013. ápr. 30. 23:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
ilyenkor kell venni egy jó kis terhességi tesztet! Vagy bírd ki csütörtökig! Van panaszod? pl. hányinger, mellfeszülés stb.?
2013. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kézzel éreznie kellett volna igy nem valószinű a terehesség. Az uh-on azt is ellenörzik hogy nincs-e szervi elváltozás. Általában ha nem hormonális oka van a késének akkor ciszta okozza. A ciszták sokszor jönnek mennek a nőknél akár tünet nélkül is.
2013. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi más tünet nincs, egyszerűen nem akar megjönni. És nagyon nem jönne most jól egy terhesség :/
2013. ápr. 30. 23:32
 4/12 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál?
2013. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, mert igazából majdnem teljesen kizárható. Mindig védekeztünk, egyszer szakadt ki a gumi, de akkor is közben és azonnal ki is cseréltük. Egyetlen félelmem, hogy esetleg az előváladéktól, vagy maximum petting közben kézzel valahogy feljutott. Tudom hülyeségnek tűnik, de hallottam már ilyenről.
2013. ápr. 30. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen de ha nem tette be akkor szinte 0% az esély. Szerintem vagy szervi oka van vagy hormonális. Főleg igy hogy semmi tüneted.
2013. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

A terhességi teszt olcsóbb, mint egy gyereknevelés. Ha ultrahanggal nem vizsgált meg, a doki sem tudhatja biztosra.

Szerintem vegyél terhességi tesztet.

2013. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
együk fel, terhes vagy és nem tudod. most tartasz a 8. hétnél, a 12.-ig tudod eldönteni, mi legyen a sorsa, amit azért nem egy nap elintézni. szerintem vegyél egy tesztet sos.
2013. máj. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Holnap már biztosat fogok tudni, ma meg ünnepnapon nem tudnék teszthez jutni. Csak reméltem, hogy mások tapasztaltabbak ebben és tudják, hogy kézzel meg lehet-e ezt biztosra állapítani.
2013. máj. 1. 09:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy 5-6 hetes terhességet meg lehet már kézzel állapítani.
2013. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!