Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem lehet a babára?...

Mennyi esélyem lehet a babára? Mikor, hányadik hónapra sikerülhet? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Én 36,a párom 35 éves.

A jobb oldali petevezetékem és petefészkem nincs meg,sokszor barnázok menses előtt két-három napig.

Néha fáj a hasam,olyan mintha kést forgatnának bennem.


2013. máj. 2. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a másik meg van ha igen akkor ugyan úgy meg van az esélyed mint ha meg lenne a másik.


Nekem kétszarvú méhem van a méhemben középen egy ilyen sövény van és hozzá tartozik még 2 hüvely is.


Volt egy elhalt terhességem akkor voltam 18 éves de az már 4 éve volt és 20 évesen szültem a 18 hónapos kisfiam igaz 36,6hétre született.


Sajnos én nem szülhetek rendesen csak császárral mert komplikációk léphetek volna fel az utolsó hetekben minden nap kellet mennem uh-ra, orvosi vizsgálatra. 46 cm és 2480gr született a fiam. Össze szorult a szívem mikor műtét után nem hozták be nekem mint a többi anyukának. De amúgy egészséges volt a fiam. Nem kellet sem lélegeztető gépre tenni semmi másra.



Olvas utána a bariázás nak. Nekem is fájt a hasam görcsölések de olyan szinten voltak mint ha szülnék, meg minden ilyen szurkálások de miután meg született a fiam semmi görcsöm nincsen voltak napok mikor nem is vettem észre hogy meg jött.


Ha szeretnél privátban beszélgetni akkor írj.

2013. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg van esélyed babára! Nekem meg van mind a kettő petefészkem és így is mindig a jobb oldalon van peteérésem. Én csak azt tudom mondani, hogy keress fel egy rendes nőgyógyászt vizsgáltasd ki magad (3. 21. napi vérvétel, cukorterhelés, petevezeték átfúvás, uh-s ciklus követés) Ha ezek megvannak keress fel egy jó endokrinológust mutasd meg neki is a leleteidet.

A mensi előtti barnázás általában progeszteron elégtelenségre utal, a szurkálás pedig sok mindenre utalhat.

Nagyon drukkolok neked!

2013. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi ez az érzés ami kerülget a babával kapcsolatban.

Valami hetedik érzék,azt súgja nem fog egykönnyen sikerülni,a másik érzés ami kavarog bennem,az hogy mi van ha elsőre sikerül.

Sajnos még albérletben lakunk,a párom gondosan ügyel,hogy az óvszer felkerüljön időben,azt mondja albérletbe nem szülök,sajnos a hátvétel húzódik és lassan kifutunk az időből.

2013. máj. 2. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!