Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vékony testalkattal nehezebb...

Vékony testalkattal nehezebb teherbeesni?

Figyelt kérdés

Belekezdenénk nemsokára a párommal a babaptojektbe, de eléggé vékony testalkatom van. Nemtudok hízni max 1-2 kilókat, és azt is úgy, hogy szinte egész nap eszem. De az is csak a mellemre megy.( alkatomhoz képest nagy melleim vannak). Az orvosom mindent rendben talált. Pajzsmirigyemmel, cukrommal nincs gond. Menstruációm is rendszeres. Mégis ettől függetlenül az van bennem, hogy biztos nem vagyok képes teherbeesni. Pedig édesanyám is 47 kg- val lett terhes. Nektek milyen tapasztalataitok vannak?


Köszi előre is: 23/L



2013. máj. 2. 15:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vékony vagy, de azért nem kórósan sovány, így ne aggódj szerintem, ez nem lehet akadály!
2013. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz akadálya a súlyod, hogy teherbe ess. 160 cm és 49 kg voltam amikor terhes lettem, a 2. próbálkozós hónapba sikerült.


Vágjatok bele és sok sikert! :-)

2013. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!