Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló, terhesség,...

Fogamzásgátló, terhesség, vagy valami másnak a tünetei ezek?

Figyelt kérdés

1. levél elejénél kicsit rosszul voltam, másodiknál nem volt semmi különösebb gond. Most a harmadik 11. szeménél tartok. Egy hete vannak hasi panaszaim. Görcsös hasmenésem volt egyszer, aztán szurkálás jobb oldalon a borda alatt, majd éjszaka erős hányingerre ébredtem. Meg jellemző volt, hogy nap közben hőhullámok kaptak el Voltam orvosnál, uh-t is csináltak, de semmi elváltozást sem vettek észre. Tegnap megint erős hányingerre ébredtem, és nehezen kaptam levegőt.

Ma már puffadt az egész alhasam. Huszonpár napja voltunk úgy együtt a barátommal, hogy belém évezett, azóta még a megszakítást is alkalmaztuk. Egy hete folyamatosan tesztelek, de negatív. attól félek, hogy pozitív lesz előbb utóbb... vagy a fogamzásgátló okozhatja ezt?? Tapasztalatok??



2013. máj. 4. 08:16
 1/10 A kérdező kommentje:
+2,3 napja feszül a mellem, és nagyon érzékenyek voltak a mellbimbóim...mára talány enyhült
2013. máj. 4. 08:17
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez a fogamzasgatlotol van. Nekem csak az elso 2 szemnel voltak ilyen tuneteim. Ejjel hanytam tole. Aztan megszokta a szervezetem. Lehet neked nem jo ez a fajta gyogyszer. Orvossal konzultalnod kene, hogy nemjo a gyogyszer, mivel olyan mellekhatasai jonnek ki rajtad, ami mar rontja a kozerzeted. Ilyenkor gyogyszert szoktak valtani.

Nekem anno vervetelt es pisit is kertek, es a laboreredmeny alapjan irtak fel foggatlot. Neked csak szimplan felirt a dokid valamit, nem kert elotte labort?

2013. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet méhen kívüli terhesség, egy egyszerû ultrahangon nem is veszik észre. A tablettát is abbahagynám a helyedben, lehet hogy nem bírod.
2013. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, csak úgy felírta. Nem szedtem még előtte semmilyent, ezért azt mondta, hogy jó lesz valamilyen alacsonyabb hormontartalmú, ezért lett a Lyndinette.
2013. máj. 4. 08:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor itt van a kutya elasva. Szerintem ne szedd tovabb! Lehet a laborod alapjan nem is szedhetnel foggatlot. Ha tudsz, valtsal orvost, ha nem, akkor menj vissza ahhoz akinel vagy, es mondd el hogy mar rosszulleteid voltak. Ezert nem szedted tovabb. Valahogy tudasd vele, ha nem ajanlja fel, hogy csinaljanak egy labort. Ne engedd, hogy hulyere vegyenek, jogod van az egeszseged megorzesehez! Ha abbahagyod meg ma a tabit, akkor ujra meg fog jonni(par nap mulva), ne ijedj meg. Aztan ha elmult a verzesed, menj el dokihoz.
2013. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy abbahagyom, csak sokak szerint így még jobban felborul a hormonháztartásom. Olyat is olvastam, hogy aki a közepén hagyta abba, sokáig meg sem jött neki :/
2013. máj. 4. 09:02
 7/10 anonim ***** válasza:
A helyedben pedig igy tennek. A nehezlegzes azon tunetek koze tartozik, amik a trombozist(verrogkepzodes) fogjak okozni. Benne van a betegtajekoztatojaban is! Olvasd el ujra! Ez nem vicc. Raadasul ugy nincs ertelme szedned, hogy attol felsz teherbeesel. Es akkor meg rosszul vagy egyfolytaban. Nem fogok okoskodni pedig egeszsegugyis voltam jo par evig. De szerintem, ha tovabb szeded nagy baj lehet!
2013. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tartom okoskodásnak, igazad lehet. Viszont a terhességtől a tünetek miatt félek. Amikor nem volt semmi gondom, fel sem emerült bennem a terhesség.
2013. máj. 4. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez epeproblémákra is utalhat. És azt is okozhatja a fogamzásgátló.
2013. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én mikor elkezdtem szedni a Lindynettét (30-as), ugyanez volt a tünetem.A 6.szem után.Viszont most a gestomix-et szedem,csak kisebbe, semmi bajom tőle!
2013. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!