Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 éves nő vagyok, a férjem...

28 éves nő vagyok, a férjem 31. Másfél éve próbálkozunk a babával sikertelenül. Mit gondoltok, nem csúszok ki az időből?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem fogsz kicsúszni az időből,két-három év is lehet,hogy kell,mire sikerül,csak ne akard görcsösen!Mi is majd másfél évig próbálkoztunk,mire sikerült!Orvoshoz is két év után érdemes menni,de ha nem gondolsz rá,csak "élvezed"az életet,akkor előbb összejön!
2009. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fél éve járok orvoshoz is, sikertelenül. Már 3 closti kúrán is túl vagyok. El vagyok keseredve teljesen.
2009. szept. 28. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csúszol ki, nyugi. Mi tíz év próbálkozás után lettünk szülők, 35 és 39 évesen. :(
2009. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is annyi idős vagyok,mint te férjem 30.Mi lassan 9 éve próbálkozunk és mindenkitől azt hallgatom,ne görcsölj,majd összejön meglásd ezt nem mondom mert tudom milyen ezt hallgatni,és volt már időszek mikor hanyagoltuk a témát nem görcsöltünk rajta,de semmi.Én csak annyit mondanék kitartás és amit csak lehet vagy bármi adódik mindent próbálj ki soha nem lehet tudni neked melyik praktika válik be!Van aki teázik van aki a homeopátiás bogyókra esküszik.De hogy kinek mi válik be azt sosem lehet tudni,én teáztam,premenst szedtem 1 hó után terhes lettem,sajnos elvesztettük,de azóta nem jön a baba,hiába....
2009. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ismerősöm is úgy járt, hogy nem esett sokáig teherbe, a doki rendben talált mindent, és akkor jött a hormonvizsgálat, ahol kiderült, hogy a hormonokkal volt gond, amik befolyásolják a teherbe esést. Pl pajzsmirigy, proaktin szint. Kérj hormonvizsgálatot a dokitól, mert ők nem igen szorgalmazzák, mert elég drága.
2009. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akiknél dolgoztam aupairként nekik 8 év után fogant meg a baba mikor már nem várták. Ez nem azt jelenti, hogy olyan sokáig fog nektek tartani, csak azt akarom mondani ezzel, hogy bármikor betoppanhat egy babó! :)

Ja és sok olyan barátnőm van, akire már nem is számítottak aztán tessék! :) BÁRMIKOR összejöhet! Sok sikert! Soha ne adjátok fel!

2009. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 29 a párom 30 eszembe se jutott hogy esetleg kifutnák az idobol hiszen számtalan 40 es éveiben járó no is szul már a ami világban sok minden megoldható. Mi is már vagy másfél éve próbálkozunk néha bizony elég káosz van bennem nem tudom mi tenne velem csodát hogyan tovább minden egyes sikertlelen hónap után totál kétségbe esem. De próbálkozunk !!!
2009. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam hormon vizsgálaton, jó orvosom van, mindent megvizsgált amit csak lehetett, sőt a férjem is volt andrológiai vizsgálaton. Minden rendben, mégsem jön a baba.
2009. szept. 29. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Ovu tesztet használsz? Tudom ajánlani, nem árt megpróbálni, ha tudod helyezd át az ágyatokat (ahol alszol) másik falhoz, vagy másik szobába. E mellett tarts egy tisztítókúrát, csak egészséges ételeket egyél egy-két hétig.

Nem csúszol ki az időből, ne félj! Így harminc felett egyébként érzelmileg sokkal érettebbnek érzem magamat az anyasághoz, mint huszonévesen.

2010. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!