Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik sok idő várakozás után...

Akik sok idő várakozás után lettek babások, mit éreztetek amikor megláttátok a pozi tesztet? Már nem is gondoltátok hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Több mint két éve szeretnénk babát, de minden hónapban eljátszom a gondolattal, hogy ha sikerül milyen érzés lesz? Mesélnétek?
2013. máj. 6. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták az orvosok, h természetes úton nem lehet gyerekünk, én konkrétan el se hittem, amikor megláttam a 2 csíkot :)
2013. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én tuti elájulok. :)
2013. máj. 6. 09:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi 2 évig vártunk, és közben volt egy vetélésem. Az elsőnél nagyon boldog voltam, de sajnos nem lett baba.

A másodiknál pedig éreztem, hogy terhes vagyok, és iszonyú csalódott lettem volna, ha mégsem. Nem nagyon tudtam elhinni mégsem, hogy pozitív, mindig újra és újra meg kellett néznem a "bizonyítékot".:-) Azóta is őrzöm azt a tesztet.:-)

2013. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ó, sajnálom az első kisbabádat.

Igen, azt hiszem, hogy én is meg fogom érezni, hogy valami nem stimmel. Idáig legbelül mindig tudtam, hogy nincs baba...de azért vettem a teszteket kilószámra és tudtam hogy nega lesz...ez az első hónap, hogy már nem görcsölök annyira. Ha sikerül boldog leszek, ha nem akkor még várunk tovább.

2013. máj. 6. 09:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Majd másfél év után lett pozi a tesztem este hátkor 4 nappal a mensi előtt. El se akartam hinni, elkezdtem zokogni és mutattam a férjemnek, hogy ilyen még soha nem volt, hogy volt rajta másik csík is. Egyszerre izgultam féltem megijedtem, aggódtam, hirtelen elég sok érzés tört rám. Fel se akartam fogni, hogy anyuka leszek, hogy végre megtörtént az amire már kislány korom óta vágyom.

De azt az estét még jó sokáig nem felejtem el. :)

Azóta már 9 hónapos a kisfiam.

Remélem Te is nemsokára átélheted a pozitív teszt okozta hatást!:)

2013. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én mikor tesztet csináltam minden alkalommal nagyon de nagyon ideges voltam. Aztán ott volt a pozi teszt és akkor pedig boldog.Most megint 6 hópja várom a pozi tesztet de nem jön. Szerintem ha nincs is fizikai jele eleinte a babának de az ember lánya ott belül mélyen meg érzi és ezt sajnos a férfiak nem értik meg. Legalábbis az én férjem ilyenkor nem tudja,hogy miről beszélek.
2013. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi egy éve vártunk a csodára, amikor végre most sikerült. Mondanom sem kell, hogy minden hónapban tesztelgettem, (pedig tudtam hogy nem sikerült), de hátha alapon, mindig elszomorodtam, és azon gondolkoztam mit tehetnék még, mit próbáljak még ki a siker érdekében.. Aztán mikor kifogytam, feladtam, nem érdekelt, (pedig tudom vannak akik sokkal többet várnak a kis csodára), mégis nagyon hosszúnak tűnt az egy év, elhatároztam hogy utána járok, miért nem lehet babám, és ahogy a dokihoz készültem, akkor lett a tesztem pozi. Pedig nem is középidőben voltunk együtt.. Sok sikert kívánok mindenkinek!! 6hkm
2013. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én még várok erre az élményre, de remélem hamarosan elérkezik... Mi 4 éve kezdtünk el próbálkozni, aztán az elmúlt másfél évben nem törödtünk vele, de jöhetett volna ha akar. Most indult újra élesben a dolog. Én is sokszor eljátszok a gondolattal hogy milyen lesz, szerintem én tuti bőgni fogok éd tuti csinálok több tesztet és nézegetem őket állandóan. Nagyon remélem hogy hamaraosan igy lesz. Kedves kérdező neked is ezt kívánom.
2013. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Annyira erőt merítek a válaszaitokból! El sem hiszitek! Biztosan én is bőgni fogok az örömtől! És a férjem is! Éppen kivizsgálás közepén vagyok, ezért nem görcsölök most annyira, már annak is örülnék ha kiderülne, hogy van valami baj, mert akkor keresnénk a megoldást!

Kérek még történetet! :)

2013. máj. 6. 10:58
 10/16 A kérdező kommentje:
A kismamának gratulálok, akinek most sikerült! :) Csodálatos érzés lehet!
2013. máj. 6. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!