Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek amikor a sok...

Mit éreztetek amikor a sok várakozás után megláttátok a kétcsíkos tesztet?

Figyelt kérdés
már énis nagyon szeretném de az én időm még nem jött el nagyon úgy néz ki . így erőt merítek belőletek :)
2011. jan. 25. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Húúú ez nagyon fura volt.Minden vágyam az volt hogy babát várjak.Aztán 2 nap késé után hajnalban teszteltem,egyből látszott a 2 csik.És semmit nem éreztem!Halálos nyugalommal,kidobtam a dobozt,és bebújtam a párom mellé.

Aztán kb 1 óra múlva felkeltetem,na akkor örültünk.Utána viszont egész nap tiszta ideg voltam,sirtam,hogy most mi lesz stb...Most itt alszik a 8 hós kislányom:-)úgy hogy fura dolog ez,remélem mihamarabb sikerül Nektek is!

2011. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa érzés volt. Én szabályosan megmerevedtem, szólni nem tudtam, csak lestem,hogy ez most tényleg igaz...???! Párom persze-együtt csináltuk a tesztet-rögtön kimutatta az érzelmeit, fülig érő szájjal kezdte el ecsetelni, hogy mit, hogyan, babaszoba...stb. Persze nagyon örültem én is, de nem hittem el. Azóta 3 hónapos a kis Tündérkém.
2011. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:) de jó is ezt hallani :) nagyon gratulálok nektek . én már túl vagyok a nem várt idején persze mensi sehol és a tesztek mind negatívak . a folyás pedig krémes testápoló szerű . foggalmam sincs . remélem minél hamarabb énis leblokkolok egy pozi teszt előtt :D
2011. jan. 25. 14:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi!Nekem a 40. napon lett halvány pozitív!!!Már azt hittem cisztám van:-)És a ciszta most ecetes uborkát kíván....

8 hetes km

2011. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:):) gratulálok ! ti bevetettetek valami otthoni praktikát ahoz hogy teherbe essetek? mármint rá lehet erre valamivel segíteni ?
2011. jan. 25. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:

3 év várakozás után, nagy meglepődés volt a pozitív teszt, de természetesen nagyon örültem neki, és alig vártam, hogy elmondjam a férjemnek. Én csak ovu tesztet használtam.


6 hetes kisfiú anyukája

2011. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Míg nem jött össze, addig azt hittem, hogy majd "röpködni" fogok örömömben, ehhez képest remegő kézzel megcsináltam a tesztet és amikor pozitív lett nem éreztem azt a mindent fölülmúló örömöt. Kicsivel később (valószínű, amikor eljutott a tudatomig, hogy most mi is van) nagyon örültem. Most megint ezt érzem, 1,5 év próbálkozás után, hogy én lennék a világon a legboldogabb, ha hamarosan pozitívat tesztelhetnék.
2011. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év után lett meg az első pozitív tesztem (egy hete). Hááááát, inkább ideges voltam, mint boldog, amikor megláttam. Jöttek a hülye gondolatok, hogy biztosan rossz a teszt, mi van ha méhen kívüli stb. Nagyon vártam a következő reggelt, amikor megint csináltam és azon is ott volt a második csík. Na, akkor már jobb volt a helyzet :) A tuti öröm a tegnap előtti ultrahang után érkezett meg :) 6 hetes vagyok :) Sok sikert nektek!
2011. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2011. jan. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!