Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Premens tablettát csak...

A Premens tablettát csak orvosi javaslatra lehet szedni?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve várunk a babára, de nem jön. Több mindent kipróbáltam - teákat, barátcserje kapszulát, gynex cseppet, de egyik sem vált be. Mensi előtt kb. 7 nappal már elkezdett fájni a mellem két oldalt, szokott lenni barnázás is mensi előtt már jóval, de most még szerencsére semmi, csak a mellfeszülés. (Amúgy szombatra nem várnám) Ezért gondoltam, hogy megpróbálnám a premenset, sok jót olvastam róla.

Ezt szedhetem magamtól is, vagy ki kell kérnem az orvos tanácsát?

Köszönöm szépen a válaszokat!


2009. szept. 29. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedheted magadtól is, mert nem vényköteles. Ha amúgy is jársz dokihoz, azért érdemes kikérni az ő tanácsát is. Én napi 2-3x1-et szedtem belőle, a betegtájékoztató napi 1-et ír, de azt mondta az orvosom, hogy nyugodtan szedhetek napi 3-at is. Nekem segített, másfél év után fogant meg a Picurink. :) Sok sikert nektek is!
2009. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyos vagy!

Gratulálok a babához! :)

2009. szept. 29. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

A Premens tanlettában is barátcserje van, csak és kizárólag (latinul Angus castus), olvasd csak el a tájékoztatóját.


Ettől függetlenül és a barátcserjéről csak jót mondhatok. A harmadik barátcserjés ciklusban babás lettem.

2009. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Igazad van, abban is barátcserje van. Lehet, hogy ki fogom próbálni, mert már nagyon szeretnénk babát.
2009. szept. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!