Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Tegnap óta szúrom...

Lombikosok! Tegnap óta szúrom magam, rövid prog. Alhasi nagyon enyhe fájdalom természetes? Mit csináljak ha nem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen, az. a hormonok miatt :)

később még rosszabb lesz, ha érnek a tüszők, és feszítenek

2013. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!:)


Igen azt tudom, hgy a hormonok, de nem lehet vele valamit csinálni? Ami enyhíti? Tapasztalat?


Köszi előre! Ez az első lombikom és annyira izgulok, hogy minden jó legyen. Félek a túl stimulálástól is. Bár nekem az még korai lenne 2 nap után:)

2013. máj. 7. 21:11
 3/12 anonim ***** válasza:

ami enyhíti????Te jó ég!mi lesz veled ha szülsz?

én nem vagyok lombikos,de én is adtam magamnak szurit anno,feszített egy picit,de az kb ezred olyan kellemetlen mint ami rád vár a következő 10 hónapban!

2013. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy.


Nem a fájdalom a bajom!!!!! Az semmi a mensis görcseimhez képest! Csak a túl stimulálástól félek! Azt hittem ezt a két szurit még meg sem kéne éreznem. Ha viszont ez normális én vagyok a legboldogabb a világon!

2013. máj. 8. 08:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is lombikos vagyok! Iszonyat fájdalmaim vannak mire eljön a leszívás, és óriásira van puffadva a hasam!


Sajnos ez a hormonoktól van. Nekem főleg akkor fájt a hasam, mikor szúrtam magam, rá fél órára beindult szépen, de később azért elviselhető volt.


Ez a hormonozás velejárója, nem lesz semmi baj!

Igyál nagyon sokat és napi fél kg húst egyél, akkor simán elkerülöd a túlstimulálást.


Bár én betartottam mindent!!!!!! fél kg hús, 4 liter víz, mégis túlstimus lettem, 19 db tüszőm lett, azt hittem meghalok :(


DE veled nem lesz ilyen, nyugi :)

2013. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!


Annyira izgulok, hogy el sem tudom mondani!

Biztos túl parázom a dolgot, de az elsőnél gondolom mindenki így érez!:)

2013. máj. 8. 09:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, minden rendben lesz :)

Hova jársz :)

Figyu, nem olyan szörnyű, én is halálosan féltem, de látod, itt vagyok :)

2013. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok!:)))))


Iszok sok vizet, meg túrót és tojást a fehérje miatt!:)


Remélem minden rendben lesz!:) Nem baj ha fáj, csak sikerüljön!:)

2013. máj. 8. 09:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem mindenkinek feszít a hasa még leszívás előtt sem, nekem például nem feszült szinte egyáltalán.
2013. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. máj. 9. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!