Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norculutról tapasztalatok?...

Norculutról tapasztalatok? Egy éve akarunk babát és a rendszertelen mens miatt kaptam.

Figyelt kérdés

Doki kiírta a Norculutot, hogy szedjem a rendszertelen menstruációmra és ha megjön, akkor jön a closty (hogy legyen peteérés)

Viszont már egy levéllel beszedtem, de még semmi. CSak a teljes adag beszedése után várjam a menstruációt??? Kinek mi a tapasztalata:


2009. szept. 29. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont most írtam ki én is egy hasonló kérdést!Én is nagyon aggódom!Én tegnap hagytam abba a Norcolut-ot,de mensinek még nincs jele!Mi januártól szeretnénk kisbabát,de még nem sikerült idáig!Pedig már nagyon várjuk!Neked csinált valamilyen vizsgálatot a closty felírása előtt?Ti mióta próbálkoztok?Sok sikert kívánok,mielőbbi babásodást!!!
2009. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem írni,hogy csak a teljes adag Norcolut beszedése után kell megjönnie, állítólag a beszedést követő 3.-4.-napon!
2009. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. A norcolut beszedése után a 3 vagy a 4. napon fog megjönni és utána kell elkezdened szedni a clostyt, aztán a ciklus 3. napján menned kell vérvételre (legalábbis nekem így volt). Ott megnézte a doki a hormonszintet, illetve uh-al a petéket. Bár én a meddőségre jártam, ott az én dokim így csinálta. Majd mivel továbbra sem volt peteérésem újra norcolutot kaptam, hogy megint megjöjjön, és újra clostyt. De továbbra sem történt semmi úgyhogy újra norcolut, de ekkor már nem adott clostyt, hanem gonal-f injekciót, na ettől szépen elkezdtek érni a peték és a 2. injekciós hónap után pozitív lett a tesztem. Ma vagyok 33 hetes kismama. Sok sikert, sikerülni fog.
2009. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én 10 napig szedtem és ma vagyok a 10. napon utána. Ma reggel pozitív lett a teszt.

Előtte a vérvételen negatív.

Kicsit megijedtem, ha beszéltem a dokival szívesen leírom majd mit mondott.

2009. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!