Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fel kéne pakolnom magamra...

Fel kéne pakolnom magamra kb.10 kg-ot (bővebben lent. ) Hogy csináljam, hogy ne legyen rendszertelen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, játékvezető, 186cm és 66kg. Kissé izmos vagyok, jó erőnlétem van (ugye sokat kell futnom...) Nem szoktam konditerembe járni, nem is szeretnék. Otthoni egyszerű gyakorlatokat szoktam néha végezni (fekvő, súlyzó) meg persze futok. Most nyáron viszont "felső szavak" miatt ez a 8-10 kg kellene rám.

Várom az ötleteket, tapasztalatokat, hogy és mit kezdjek ezzel?


2011. jún. 20. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
jövö nyárra gondoltál, ugye??? csak rosszul irtad...
2011. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alternativ megoldás ERRE a nyárra, ha bedobsz két ötös tárcsád a gatyád zsebébe....
2011. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

mark86


8 kilót fel lehet pakolni 1 év alatt tökéletes kajával,tápkieggel és konditermi edzéssel.

2011. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:

jövő nyárra ha kitartó vagy és kemény akkor is necces lesz, olyan szintű zabálás kéne neked (a sok futás miatt iszonyat szénhidrátot kéne legyűrni az ipari mennyiségű fehérje mellett...)


és ehhez otthon nem lesz elég. body.builder.hu edzéstervek menüpont

2011. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!