Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szeretnék teherbeesni, de...

Ha szeretnék teherbeesni, de gyakran érzem magam rosszúl, és szédülök is, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Gyakran szédülök, erre szedtem vastablettát (amit ma már nem szedek), kibőbítettem a táplálkozási körömet, szedek A-Z ig vitamint, és az allergia ellen (ugyanis por alergiás vagyok) is gyógyszert. Ilyenkor mit tegyek, hogyan tudnám megszüntetni az állandó szédülést. Voltam ár vérvételen, de a csak annyi derült ki, hogy egy picit magas a koleszterinem (pedig vékony testalkatu vagyok, és nem szeretem a zsíros kajákat).

Mit tudnék ezzel kapcsolatban tenni?

Szívesen fogadok minden ötletet, tanácsot!

Köszönöm a választ!


2009. szept. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod, vércukrod, látásod rendben? Legtöbbször ezek okozzák a szédülést.


Igyál több vizet! Gyakran ilyen egyszerű a megoldás.


Szóva jöhet egy teljes idegi kivizsgálás is, hátha neurológiai eredetű a probléma.

2009. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már általános iskola óta szédülök. Voltam Szekszárdon és Pécsen, különböző CT-s vizsgálatokon, érfestésen, és más "teszteken" is, de senki sem tudta megmondani, hogy mi a bajom, viszont gyakran fáj a fejem is. Ezért mondták azt, hogy migrénem van, és ez kihat rám. A vérnyomásom szokott alacsony lenni, de a vérvétel is negatív volt ez irányban. Vércukrom is rendben van, és a látásom is. Szóval nem értem.
2009. szept. 30. 11:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt, hogy a gép nem tudta megmérni mennyi a vérnyomásom, de van amikor 50/45 is van.
2009. szept. 30. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:

No, akkor megvan a ludas. Az alacsony vérnyomás nekem is szokott szédülést okozni, bár nekem a negatív "rekordom" 60/90. Épp most, terhesgondozáson mérték, még én is elcsodálkoztam rajta...


Vérnyomásproblémákra jó lehet a galagonya-tea: egyaránt jó hatással van a túl magas és a túl alacsony vérnyomásra. Ezenkívül igyál sok vizet.

2009. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megpróbálok mindent megtenni az érdekében, hogy sikerüljön. Köszönöm.
2009. szept. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!