Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Clostilbeg...

Zylan kérdése:

Mi a véleményetek a Clostilbegyt gyógyszerről? Tapasztalatok a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#Clostilbegyt #vélemények a gyógyszerről
2013. máj. 11. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ebben a ciklusban kezdtem el szedni napi 2szer felet a 3.naptól. Ma vagyok a 13.napon,konkrétan ugy feszít az alhasam,majd szét reped. Két hét múlva kiderül,hogy hatott e valamit? Neked is felírták? Mikor kezded el szedni és mennyit?
2013. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bár ezt a gyógyszert minden orvos máskép szedeti be. sajnos.

Az első dokim a ciklusom 5. napjától kezdve napi 1 szemet javasolt öt napon át.. Nem is használt.

Aztán az az orvos (sorban a hatodik) aki végül segített, az a ciklusom 2. napjától napi 2 szemet öt napon át.

A második clostys hónapban terhes is lettem.

2013. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Napi 2x1-et szedtem, 3. naptól kezdtem 5 napig kellett szedni. Első hónapban baba lett, most 16 hetes vagyok.

Hasfájás, szurkálás, feszülés volt nekem is ovu előtt, meg jól felpuffadtam. Amikor elmúlt, tudtam, hogy volt ovum.

2013. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Én most fogom majd elkezdeni,az 5.naptól naponta egy szemet mondott az orvos.Kicsit aggódok,annyira változatos vélemények,tapasztalatok vannak... Van peteérésem,csak a középidőben nem voltak akkorák amekkorának kellett volna lenniük.


Gratulálok a babához :)

2013. máj. 12. 09:33
 5/10 A kérdező kommentje:
És majd a 14nap környékén vissza kell mennem uh-ra,mert megnéz a doki.
2013. máj. 12. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én napi 2x felet szedtem az 5. naptól 5 napon át. Nekem pont elég volt ez az adag, mert így is több pete érett meg. Mindenkinek másképp reagál a szervezete. Azt mondta a doki, hogy ennyivel kezdjünk, mert ha túlstimulál, akkor hatalmas cisztáim lesznek, amit kb fél év leszedni. Nézett uh-n és mivel lett rendesen peteérésem, ezért nem kellett emelni az adagon.

2013. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített. A ciklus harmadik napjától 5 napon át napi 2 szemet kellett szednem, és nem lett tüszőm.
2013. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno (4 éve) a negyedik (emelt!) kúra után jött össze. De mellé szedtem Bromocriptint is. Azóta már született egy kistesó is, aki elsőre, külső segítség nélkül jött össze.
2013. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 3 ciklusban szedtem:

1. ciklus: 3. naptól 5 napon át napi 1.

2. ciklus: 3. naptól 5 napon át napi 2,peteérésem nem volt ebben a ciklusban.

3. ciklus: 3. naptól 5 napon át napi 2,ebben a ciklusban terhes lettem :)

2013. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a menzesz utáni 5. napon kellett elkezdenem a gyógyszer szedését, 5 napon át, napi egyet. Ennyi elég is volt, terhes maradtam. Azóta lassan két éves a lányom, most tervezzük a kistesót.
2013. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!