Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek újra terhes...

Szerintetek újra terhes vagyok? Nem terveztük még, és elméletileg nem sok esélye van.

Figyelt kérdés

őszintén, még minden éjjelünk borzalmas, napi egyszer még szoptatok, így a kis 16 hósom mellé még nem éheztem ki nagyon a másik babára. szóval egyenlőre nem terveztük...

viszont egy héttel kb ovuláció után (megérzem általában, és a ciklusom is mindig napra pontosan ismétlődik) derékfájdalomra, alhasi puffadásra, menstruáció szerű fájdalomra ébredtem, egész nap volt, azóta is egész héten jelentkezett. szombat estére gyakori sürgető pisi ingerrel... aztán tegnap elmúlt, azóta semmi. Szerdán kéne megjönnie.

Nem tudom mi lehet....

egyébként megszakítással voltunk együtt, de kb ovuláció előtt 3-4 nappal... ez már számomra a csoda kategória lenne. bár az előző terhesség is eléggé valószerűtlen volt hogy összejön, de akkor terveztük.

egyébként most már hogy ezt érzem nagyon örülök, nem tudom miért... de ha nem lesz semmi, akkor meg a szabad nyárnak fogok örülni :)

Nektek ilyen tüneteitek voltak?


2013. máj. 12. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a tünetekben! Szinte majdnem minden menses előtt voltak tünetek, ha volt ha nem baba!!

Én csak a tesztnek hiszek!ovu tesztet használtam, mindig félidőben volt aszerint peteérésem, de uh szerint menses előtt foganhatott pár nappal....


Vegyél tesztet, aztán kiderül!!

2013. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma kellene megjönnie....
2013. máj. 15. 20:01
 3/5 sarah23 ***** válasza:
Teszteltel?
2013. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még nem...
2013. máj. 15. 22:30
 5/5 A kérdező kommentje:
ma megjött...
2013. máj. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!